Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentūra kviečia į nemokamą spektaklį vaikams

Kalėdų mugė prezidentūros kieme
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Prezidentūros kiemas
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentūra, tęsdama Atvirų erdvių visuomenei renginius, kviečia vaikus ir jų tėvelius sekmadienį, sausio 22 d. 13.00 val. atvykti į Prezidento rūmų Kolonų salę, kurioje bus rodomas spektaklis vaikams „Elenytė ir trigalvis".

Tai teatro „Žalia varna" etnokultūros programos spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką, skirtas ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams. Spektaklyje veikia skulptūriškos iš medžio išdrožtos lėlės, kurios telpa į kraitinę skrynią. Aktorė įtraukia vaikus į pasakos veiksmą: kartu dainuoja daineles, prašo vaikų pagalbos kovoje su trigalviu.

Pjesės autorė, režisierė ir aktorė – Aurelija Čeredėjevaitė/Čeredaitė, skulptorius ir medžio drožėjas – Robertas Bartašius, kostiumo dailininkė – Dalia Dokšaitė, kompozitorius – Vidmantas Bartulis.

Po spektaklio Vilniaus Taikos progimnazijos mokiniai parodys ištraukas iš kūrybinio projekto „Gyvenkime kurdami". 6-7 klasių moksleiviai padainuos ir atliks intarpus iš Aurelijos Čeredaitės pjesės „Eželio vertas pašnekovas". Mokinius paruošė Daiva Daubarienė, Neringa Jasiūnaitė ir Valentas Daubaras.

Renginys nemokamas, tačiau prašome visus, norinčius dalyvauti, iš anksto (iki sausio 20 d.) registruotis telefonu 8 5 266 4073 arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt., nurodyti vardą, pavardę ir asmens kodą. Atvykstant būtina su savimi turėti pasą arba kitą galiojantį asmens dokumentą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau