Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Režisierius Agnius Jankevičius: „Meilė – beribė tolerancija ir noras dalintis“

Spektaklis „Gelbėkime meilę“
Donato Stankevičiaus nuotr. / Spektaklis „Gelbėkime meilę“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau lapkričio 4 d. Kauno valstybinį dramos teatrą sudrebins bekompromisė režisieriaus Agniaus Jankevičiaus ir visos jo kūrybinės komandos manifestacija „Gelbėkime meilę“.

Pagal kanadiečių dramaturgo Danielio Daniso pjesę „Akmeninių šunų bučiniai“ kuriamas savo estetika ir forma neįprastas tradiciniam teatrui spektaklis kvies mąstantį žiūrovą iš naujo apgalvoti, kokioje visuomenėje gyvename, ar mes mokame mylėti, ar įmanoma gyventi nuolankiai susitaikant su nemeilės kupina kasdienybe... Pagaliau, spektaklis kvies kiekvieną iš naujo pažadinti savyje meilę!

Scenoje žiūrovai neišvys jokios butaforijos: čia tikri akmenys, tikrų plytų siena, tikra, gyvai atliekama muzika, tikri, „nenudažyti“ aktorių veidai ir tikra manifestacija iš Kauno dramos teatro aktorių Gabrielės Aničaitės ir Aleksandro Kleino bei dar tik besiruošiančiųjų jais tapti VDU vaidybos kurso studentų lūpų. Ir visgi režisierius užsimena, jog šią autentiškumo atmosferą virš žiūrovų galvų trikdys šis tas netikra...

Apie meilę, kurią būtina gelbėti, individų (ne)individualumą ir reklamos kuriamas vertybes savo mintimis vaizdo klipe dalijasi manifestacijos režisierius A.Jankevičius, pristatantis jau trečią kūrybinį darbą pagal kanadiečių dramaturgo Danielio Daniso kūrybą: 2009 m. režisuota „Dir diro daina“ (spektaklis pavadintas „Paskutinė Diuranų daina“) bei 2010 m. – „Akmenų pelenai“.

VIDEO: Interviu su režisieriumi A. Jankevičiumi

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą