Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teatro mylėtojai bilietus galės įsigyti ir knygynuose

Pristatyta nauja LNDT kuriama premjera „Kankinys“
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Pristatyta nauja LNDT kuriama premjera „Kankinys“
Šaltinis: 15min
0
A A

Teatro ir kultūros renginių gidas Teatrai.lt pristato naujieną – pirmąsias teatro kasas, įrengtas knygynuose. Čia, kaip ir įprastose bilietų platinimo vietose, gyventojai galės įsigyti bilietą į norimą spektaklį, sužinoti teatrų repertuaro naujienas bei pasinaudoti išskirtinėmis akcijomis. Naujosios teatro kasos jau veikia 18-oje „Vagos“ knygynų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

„Šia plėtra siekiame ne tik populiarinti teatrą, bet ir sukurti kuo patogesnę infrastruktūrą teatro lankytojams. Norėdami būti kuo arčiau jų, atidarome kasas jų pamėgtose vietose – pirmiausiai knygynuose, kur buriasi išsilavinę ir kultūros renginius lankantys gyventojai. Vėliau, įvertinę poreikį, bilietus pardavinėsime ir daugiau išskirtinių vietų“, – teatro kasų knygynuose idėją pristatė Teatrai.lt atstovė Dovilė Poniškaitienė.

Daugiausia, 12 naujų kasų jau veikia „Vagos“ knygynuose Vilniuje, dvi – Kaune, pora – Klaipėdoje bei po 1 kasą Šiauliuose ir Panevėžyje.

„Knygynas šiandien tapo ta vieta, kur žmonės ateina ne tik nusipirkti naujos knygos, bet ir pailsėti ar susitikti su draugais. Tikime, kad galimybė šioje vietoje įsigyti bilietą į teatrą taps populiaria ir gražia tradicija“, – tęsė Teatrai.lt atstovė.

Praėjusiais metais Teatrai.lt pardavė beveik 9 tūkst. teatro bilietų. Tarp pačių populiariausių – Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) spektakliai. Vieną laukiamiausių LNDT premjerų, spektaklį „Kankinys“, renginio metu pristatė pats režisierius Oskaras Koršunovas.

„Įtempto siužeto spektaklis „Kankinys“ pasakoja apie moksleivį, kuris, pradėjęs skaityti Bibliją, šią knygą paverčia ir aplinkinių kankinimo priemone, nes manosi vienintelis žinąs, kas gerai, o kas blogai. Kūrinys kviečia susimastyti apie daug metų puoselėtų Europos vertybių silpnumą ir dabartines problemas, į kurias nerandame atsakymų“, – kūrinio aktualumą pabrėžė režisierius.

Bilietus į LNDT premjeras teatro lankytojai jau gali įsigyti tiek interneto svetainėje Teatrai.lt, tiek fizinėse kasose, įrengtose knygynuose „Vaga“.

Spektaklis „Kankinys“ pastatytas pagal to paties pavadinimo šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Mariaus von Mayenburgo pjesę. Pagrindinio veikėjo Benjamino vaidmens autorius – Oskaro Koršunovo studentas Kęstutis Cicėnas, biologijos mokytojos – LNDT aktorė Monika Vaičiulytė. Spektaklyje taip pat vaidina LNDT trupės aktoriai: Algirdas Dainavičius, Marius Repšys, Džiugas Siaurusaitis, Remigijus Bučius, Nelė Savičenko, Jolanta Dapkūnaitė bei du Oskaro Koršunovo studentai – Laurynas Jurgelis bei Inga Šepetkaitė. Į šio spektaklio premjerą Lietuvos nacionalinis dramos teatras žiūrovus pakvies kovo 6 dieną.

Renginio metu LNDT atstovė pristatė ir labai laukiamas LNDT Didžiosios salės premjeras – Europos teatro patriarcho Krystiano Lupos režisuotą Thomaso Bernhardo „Didvyrių aikštę“, kurią Lupa interpretuos su būriu iškiliausių Lietuvos teatro asmenybių, ir Eimunto Nekrošiaus kuriamą spektaklį pagal istorinę Aleksandro Puškino tragediją „Borisą Godunovą“.

Bilietus į LNDT premjeras teatro lankytojai jau gali įsigyti tiek interneto svetainėje Teatrai.lt, tiek fizinėse kasose, įrengtose knygynuose „Vaga“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau