Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus teatras „Lėlė“ dalyvauja tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje Danijoje

Vilniaus teatras „Lėlė“
Audrės Domeikaitės nuotr. / Vilniaus teatras „Lėlė“
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 3-11 dienomis Bornholmo saloje (Danija) vyksta tarptautinis lėlių festivalis „Bornholm Dukketeaterfestival 2011“.

Šių metų festivalyje dalyvauja ir Vilniaus marionečių teatras „Lėlė“, kuris rugsėjo 7-8 dienomis rodys tris pastatymo „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“ spektaklius. Be Lietuvos, festivalyje su savo pastatymais dalyvauja lėlių teatrai iš Danijos, Didžiosios Britanijos, Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Švedijos ir Izraelio.

Mūsų šalį festivalyje atstovaujančio Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklyje „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“ vaidins aktoriai Juozas Marcinkevičius, Elvyra Piškinaitė ir Deivis Sarapinas. Spektaklio režisierius ir dailininkas Rimas Driežis, spektakliui muziką sukūrė kompozitorius Faustas Latėnas.

Šiame marionečių teatro spektaklyje susipynė į viena graži pasaka apie našlaitę Elenytę ir Joniuką bei romantiška legenda apie karalienės Barboros ir karaliaus Žygimanto Augusto meilę. Šis įstabus lėlininko Rimo Driežio sukurtas vaidinimas pelnė 1997 m. „Kristoforą“, ir po to – dar daug apdovanojimų tarptautiniuose festivaliuose.

Tai jau ketvirtoji Vilniaus teatro „Lėlė“ viešnagė Danijoje. Pastarąjį kartą teatras čia lankėsi 2008 metų lapkričio mėnesį. Teatro veiklos penkiasdešimtmečio proga surengtų gastrolių po Skandinaviją metu su spektakliu „Raudonkepuraitė“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą