2015 01 13

Jonas Valančiūnas pirmąkart įmetė 31 tašką, bet „Raptors“ pralaimėjo

Jonas Valančiūnas pirmą kartą per karjerą NBA lygoje įmetė daugiau nei 30 taškų, tačiau komandai iškovoti pergalės tai nepadėjo. „Toronto Raptors“ (25/12) klubas namuose 111:114 (32:20, 28:28, 23:34, 28:32) turėjo pripažinti „Detroit Pistons“ (14/24) pranašumą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tai buvo jau devintoji „Pistons“ pergalė per pastarąsias 10 rungtynių, o „Raptors“ krepšininkams jau šeštasis pralaimėjimas. Toronto ekipa prarado net 19 kamuolių.

Likus žaisti 53 sek. „Pistons“ išsiveržė į priekį 112:108, bet Kyle'as Lowry įsmeigė tritaškį ir priartino ekipą iki taško. Įžaidėjas tada apsikeitė netaikliu metimu su varžovu, o likus šešioms sekundėms Kentaviousas Caldwellas-Pope'as buvo sustabdytas pražanga bei sumetė baudas.

„Raptors“ turėjo laiko pabandyti išplėšti pratęsimą, tačiau rezultatyviausias mačo žaidėjas Brandonas Jenningsas perėmė kamuolį iš K.Lowry ir nubraukė visus šansus.

Karjeros rungtynes sužaidęs Jonas Valančiūnas rungtyniavo 35 su puse minutės ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo 14 taškų. Prametęs pirmąjį metimą, lietuvis vėliau pataikė visus 14 iš eilės savo dvitaškių metimų.

Rungtynių pabaigoje „centras“ turėjo surinkęs 31 tašką (14/15 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojęs 12 kamuolių. Jis taip pat dukart suklydo, 4 sykius prasižengė ir blokavo vieną metimą.

„Raptors“: J.Valančiūnas 31, G.Vasquezas (5/6 dvit., 2/3 trit.) 16, L.Williamsas 15, T.Rossas ir A.Johnsonas (10 atk. kam.) po 12, J.Johnsonas 11, K.Lowry (1/6 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 12 rez. perd.) 10.

„Pistons“: B.Jenningsas (7/14 dvit., 4/8 trit., 8/9 baud., 10 rez. perd.) 34, G.Monroe (10 atk. kam.) 22, J.Meeksas 13, J.Jerebko ir A.Drummondas (14 atk. kam.) po 10.