2021 10 08

ASVEL su iššovusiu Kostu Antetokounmpo laimėjo antrą kartą iš eilės

Kauno „Žalgirį“ pirmajame sezono ture nugalėjęs Vilerbano ASVEL (2-0) ir toliau neklumpa. TJ Parkerio auklėtiniai svečiuose 71:67 (13:18, 21:13, 15:12, 22:24) įveikė Berlyno ALBA (0-2) komandą.
Kostas Antetokounmpo (dešinėje)
Kostas Antetokounmpo (dešinėje) / „Scanpix“ nuotr.

ASVEL atsiliko po pirmojo kėlinio (13:18), bet perėmė iniciatyvą antrajame, kurio metu jau turėjo 6 taškų pranašumą (30:24).

Po ilgosios pertraukos ALBA dar kurį laiką laikėsi visiškai šalia varžovų, bet Kosto Antetokounmpo užkurti svečiai ėmė bėgti tolyn ir pirmavo 9 taškais (47:38).

Ketvirtajame kėlinyje Vilerbano ekipa pirmavo užtikrintai (57:43) ir nors ALBA dar sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 4 taškų paskutinėmis sekundėmis, pakeisti mačo baigties berlyniečiai nepajėgė.

Tik antras rungtynes Eurolygoje žaidęs K.Antetokounmpo buvo vienas naudingiausių komandoje. Žymiojo Giannio Antetokounmpo brolis pelnė 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Pirmosiose rungtynėse prieš „Žalgirį“ graikas žaidė tik 10 minučių, pelnė 6 taškus ir surinko 4 naudingumo balus.

ASVEL ekipoje žibėjo ir Chrisas Jonesas. Iš Tel Avivo „Maccabi“ į Prancūziją vasarą persikėlęs gynėjas praėjusį savaitgalį išplėšė ASVEL pergalę Prancūzijos čempionate metimu su sirena, o Berlyne pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.).

ALBA: Maodo Lo 22 (4/8 trit.), Oscas Da Silva 14 (6 atk. kam.), Jaleenas Smithas 8 (0/6 trit.).

ASVEL: Chrisas Jonesas 24 (6/9 dvit., 3/5 trit.), Elie Okobo 13 (7 atk. kam., 6 kld.), Kostas Antetokounmpo 9.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti