„Maccabi“ pergalę atnešė buvusio žalgiriečio karjeros rungtynės

Joshas Nebo sužaidė geriausią karjeros mačą Eurolygoje ir buvo pagrindinė Tel Avivo „Maccabi“ (16-13) pergalės priežastis. Izraelio klubas svečiuose 84:80 (17:21, 14:26, 22:14, 31:19) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ (10-19).
Joshas Nebo
Joshas Nebo / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Maccabi“ po dviejų kėlinių atsiliko net 31:47, bet įsižaidė po ilgosios pertraukos.

Daugiausiai J.Nebo ir Wade'o Baldwino pastangomis per trečiąjį kėlinį svečiai iš varžovų persvaros paliko 8 taškus (53:61), o galutinai kontrolę perėmė ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo įspūdingu spurtu 17:2 ir patys atitrūko 70:63.

„Crvena zvezda“ ekipą dar bandė gelbėti 5 iš eilės taškus pelnęs Rokas Giedraitis, tačiau „Maccabi“ išsaugojo pergalę, labai svarbią kaunantis dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

J.Nebo nugalėtojams per 30 minučių pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 3 metimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Ankstesnis jo karjeros naudingumo rekordas buvo pasiektas šiame sezone Kaune prieš „Žalgirį“, kai amerikietis surinko 27 balus.

R.Giedraitis Belgrado ekipos gretose per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, prasižengė tris kartus ir surinko 3 naudingumo balus.

„Crvena zvezda“ jau praktiškai atsisveikino su viltimis patekti į įkrintamąsias varžybas ir yra 16-oje vietoje, o „Maccabi“ žengia aštuntas.

„Crvena zvezda“: Yago Dos Santosas 20 (7 rez. perd., 5 kld.), Adamas Hanga 13 (7 rez. perd.), Javonte Smartas 12 (6 atk. kam.), Joelis Bolomboy'us 11 (8 atk. kam.).

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 23 (9/12 baud.), Joshas Nebo 18 (7/9 dvit., 13 atk. kam., 33 naud. bal.), Wade'as Baldwinas 14 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Lorenzo Brownas 10 (4/14 met., 5 rez. perd.).