2020 10 13

Prieš išvyką į Kauną – galingas V.Micičiaus dublis ir „Anadolu Efes“ pasismaginimas Berlyne

Dviem pralaimėjimais sezoną pradėjusi Stambulo „Anadolu Efes“ (1-2) pyktį išliejo Berlyne. Būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė 93:72 (29:14, 24:21, 17:20, 23:17) davė pamokų ALBA (0-3) krepšininkams.
Chrisas Singeltonas varžovų apsuptyje
Chrisas Singletonas varžovų apsuptyje / Euroleague.net nuotr.

Rezultatyviausio ir naudingiausio praėjusio Eurolygos sezono žaidėjo Shane'o Larkino vis dar neturinti Turkijos ekipa ketvirtadienį lankysis „Žalgirio“ arenoje. Rungtynių pradžia – 20 valandą.

Jautį už ragų Ergino Atamano auklėtiniai čiupo jau pirmajame ketvirtyje – po pirmųjų penkių minučių „Anadolu Efes“ jau turėjo 10 taškų, o prieš antrąjį kėlinį – 15 taškų pranašumą (29:14).

Šešis taškus be atsako pelniusi ALBA buvo prikirpusi deficitą iki vienženklio (20:29), tačiau tuomet Turkijos krepšininkai nurūko nesigręžiodami atgal.

Antrajame ketvirtyje įspūdingu bloku pasižymėjo praeityje dukart geriausiai besiginančiu turnyro krepšininku rinktas Bryantas Dunstonas, užgesinęs ALBA puolėjo Nielso Giffey bandymą įdėti į krepšį.

Tikru atakų dirigentu pergalingame mače tapo buvęs žalgirietis Vasilije Micičius, per 36 minutes užfiksavęs galingą dvigubą dublį – pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 4/5 baud.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius, suklydo 3 kartus ir užfiksavo 22 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad geriausias serbo rezultatas irgi buvo užfiksuotas dvikovoje su ALBA, vykusioje praėjusių metų spalio 11-ąją dieną.

E.Atamano auklėtiniai antradienio vakarą realizavo net 62,5 proc. dvitaškių (25 iš 40), 50 proc. tritaškių (10 iš 20) bei atliko net 28 rezultatyvius perdavimus.

ALBA: Marcusas Erikssonas 13 (3/7 trit.), Nielsas Giffey 12, Peytonas Siva, Luke'as Sikma ir Benas Lammersas – po 7.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas 23 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Vasilije Micičius (13 rez. perd.) ir Bryantas Dunstonas – po 13, Krunoslavas Simonas ir Rodrigue'as Beaubois – po 10.