TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Real“ atsitiesė po pralaimėjimų serijos ir nustūmė „Virtus“ į pavojingą zoną

Madrido „Real“ (23-6) klubas reabilitavosi po trijų pralaimėjimų serijos ir svečiuose užtikrintai 89:74 (23:15, 21:16, 17:21, 28:22) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ (17-12) krepšininkus.
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Karaliai“, sezoną pradėję nepriekaištingai, pastaruoju metu krito į duobę ir nusileido Milano „Olimpia“, Atėnų „Panathinaikos“ ir Stambulo „Fenerbahče“ klubams.

Vis dėlto atvykę į Italiją jie vėl pademonstravo savo jėgą.

Jau pirmajame kėlinyje „Real“ pranašumas buvo dviženklis (16:6), o antrojo ketvirčio viduryje pasiekė 13 taškų (32:19).

Sėkmingai trečią kėlinį užbaigę šeimininkai buvo sugebėję sušvelninti deficitą iki 9 taškų (52:61), o lemiamame ketvirtyje Jordanas Mickey nukirpo „Real“ persvarą iki 64:69.

Tačiau madridiečiai užbaigė rungtynes atkarpa 20:10 ir išsaugojo pergalę – jau 23-iąją šiame sezone.

Ispanijos klubas išsaugo pirmąją vietą turnyre, o „Virtus“ po pralaimėjimo nusileido į septintą poziciją. Jeigu joje liktų ir po reguliariojo sezono pabaigos, italai turėtų žaisti įkrintamosiose varžybose, nors didžiąją dalį sezono laikėsi pirmajame Eurolygos ketverte.

„Virtus“: Isaia Cordinier 12 (8 atk. kam.), Jordanas Mickey ir Iffe Lundbergas po 11, Tornikė Šengelija 10.

„Real“: Guerschonas Yabusele 15 (3/3 trit., 7 atk. kam.), Vincent'as Poirier 14 (8 atk. kam.), Facundo Campazzo, Mario Hezonja ir Džananas Musa po 10.