2021 01 09

A.Juškevičius buvo vieninteliu klubo šviesuliu puolime, o „Parma“ ir vėl suklupo

VTB Vieningosios lygos rungtynėse, kuriose puolime blankiai atrodė visi Kazio Maksvyčio auklėtiniai išskyrus tautietį Adą Juškevičių, Permės „Parma“ (4-7) namuose 69:76 (21:19, 18:21, 16:21, 14:15) neprilygo Kazanės UNIKS (8-4) klubui.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / VTB nuotr.

Aikštės šeimininkai savo tvirtovėje su svečiais iš Kazanės kaip lygūs su lygiais grūmėsi maždaug du kėlinius. Trečiojo ketvirčio pradžioje UNIKS spurtavo net 18:3 ir pirmą kartą susikūrė dviženklę persvarą (58:47).

K.Maksvyčio kariauna, šiame VTB vieningosios lygos sezone patiesusi jau ne vieną Rusijos krepšinio grandą, kovėsi pagirtinai, tačiau svečiai užgesino visus „Parma“ klubo išpuolius.

Permės komanda pataikė 48 proc. dvitaškių ir 37 proc. tritaškių, tačiau šie skaičiai būtų dar prastesni, jei ne Adas Juškevičius, tapęs vieninteliu klubo dviženklininku.

Snaiperis per beveik 25 min. pelnė 23 taškus (2/5 dvit., 4/8 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Tiesa, lietuvio laiką kiek apkirpo 4 asmeninės pražangos.

Eigirdas Žukauskas per beveik 23 žaidimo minutes buvo tuščias – prametė vienintelį dvitaškį, abu mestus tritaškius, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su -1 naudingumo balu.

Tai buvo jau ketvirtoji „Parma“ nesėkmė VTB vieningoje lygoje iš eilės.

Permės „Parma“: Adas Juškevičius 23, Nikolajus Zhmako 8, Lorenzo Williamsas, Mareks Mejeris, Vladimiras Ivlevas, Robertas Johnsonas ir Glebas Sheiko po 6.

Kazanės UNIKS: Johnas Hollandas 22, Okaro White'as 18 (12/12 baud., 24 naud. bal.), Jamaras Smithas 15.