2025-09-02 17:05

Be Giannio Antetokounmpo žaidusiems graikams – netikėtas bosnių antausis

Be lyderio Giannio Antetokounmpo žaidę Graikijos (3-1) krepšininkai patyrė pirmą nesėkmę šiame Europos čempionate.

Vassilio Spanoulio auklėtiniams nepadėjo ir Giannoulis Larentzakis.

FIBA.com nuotr./Giannoulis Larentzakis, Giannis Antetokounmpo
FIBA.com nuotr./Giannoulis Larentzakis, Giannis Antetokounmpo

Pasak Graikijos krepšinio federacijos, G.Antetokounmpo jaučia diskomfortą kelyje, o G.Larentzakis patausotas dėl nugaros bėdų.

Tik pergales C grupėje iki tol rinkę graikai be šių žaidėjų 77:80 (25:19, 13:25, 14:17, 25:19) krito nuo Bosnijos ir Hercegovinos (2-2), įsirašiusios itin svarbią pergalę.

Graikai geriau pradėjo susitikimą ir, atrodė, bėdų neturės – 18:7, 34:21.

Bet bosniai atsakė spurtu 18:0 ir visiškai perėmė iniciatyvą. Ketvirtajame kėlinyje jau jie pirmavo 69:55.

Graikai dar bandė gelbėtis, bet per likusį laiką to padaryti nesugebėjo.

Verta pažymėti, kad bosniai sugebėjo laimėti net ir pataikydami vos 13 baudų metimų iš 28-ių (46,4 proc.).

Bosnija ir Hercegovina: Jusufas Nurkičius (6/12 baud., 10 atk. kam., 5 klaid.) ir Johnas Robersonas (4/11 trit.) – po 18, Edinas Atičius 15 (8 atk. kam.).

Graikija: Kostas Sloukas 15 (8 rez. perd.), Tyleris Dorsey 14 (4/10 trit.), Kostas Papanikolaou 11 (7 atk. kam.), Konstantinos Mitoglou 9.

Bosniai paskutines rungtynes C grupėje žais rytoj 15:00 val. su Sakartvelu, o graikų taip pat rytoj 21:30 val. lauks mūšis su ispanais.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą