2021 05 13

Kaip nežaisti rungtynių pabaigų: neįtikėtinai subyrėjusi „Fenerbahče“ vos neprisivirė košės

Stambulo „Fenerbahče“ ramiai keliavo link pirmosios pergalės Turkijos čempionato ketvirtfinalyje, bet tuomet, kai jau atrodė, kad pergalės iš jų atimti negali niekas, Igorio Kokoškovo auklėtiniai tiesiog sustojo ir vos nepatyrė fiasko.
Nando De Colo
Nando De Colo / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Fenerbahče“ klubas pirmajame Turkijos lygos ketvirtfinalio mače iššvaistė solidų pranašumą ketvirtojo kėlinio pabaigoje, bet per pratęsimą 103:91 (19:15, 23:26, 23:14, 20:30, 18:6) įveikė Stambulo „Daruššafaka“ krepšininkus.

I.Kokoškovo komanda likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos užtikrintai pirmavo 85:77, bet „Daruššafaka“ stebuklingai išplėšė pratęsimą.

Iš pradžių Joshas Maggete pataikė tritaškį, netrukus svečiai perėmė kamuolį iš Kenano Sipahi ir lengvus du taškus pelnė Jarmaras Gulley, o „Fenerbahče“ krachą ketvirtojo kėlinio pabaigoje užbaigė Marko Guduričiaus klaida ir Sinano Gulero tritaškis aidint sirenai, išlyginęs rezultatą ir išplėšęs pratęsimą – 85:85.

Vis dėlto sukūrę stebuklą ir pratęsė rungtynes dar penkiomis minutėmis „Daruššafaka“ žaidėjai pratęsime neatsilaikė – „Fenerbahče“, kurią vedė įspūdingas rungtynes sužaidęs Nando De Colo, laimėjo papildomą laiką 18:6 ir išsiveržė serijoje į priekį 1-0.

„Fenerbahče“ prancūzas šiame susitikime pelnė net 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Edgaras Ulanovas „Fenerbahče“ gretose ant parketo nepasirodė.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 31, Dyshawnas Pierre'as ir Melihas Mahmutoglu po 17, Marko Guduričius 13, Danilo Barthelis 11.

„Daruššafaka“: Jarmaras Gulley ir Andrew Andrewsas po 22, Joshas Maggette 14, Ryanas Lutheris 10.