TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2020 12 19

Lemiamu metu subliuškusi A.Veličkos ekipa paleido pergalę Prancūzijoje

Tris kėlinius situaciją aikštėje kontroliavusi Arno Veličkos Reimso „Champagne Basket“ (1-7) lieka tūnoti turnyrinės lentelės dugne po to, kai lemiamo ketvirčio metu užsikito ir svečiuose 80:84 (19:20, 29:18, 18:16, 14:30) turėjo pripažinti Gravelino „BCM Gravelines-Dunkerque“ (2-4) pranašumą.
Arnas Velička
Arnas Velička / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Arnas Velička

Vienu metu trečiajame kėlinyje svečių persvara siekė net 15 taškų, tačiau po kraupaus ketvirtojo kėlinio, kurį ekipa pralaimėjo 14:30, antrosios pergalės Reimso klubui dar reikės palaukti.

A.Velička pralaimėjusių gretose buvo vienas pastebimiausių krepšininkų. Įžaidėjas per 26 minutes pasižymėjo 13 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 5/9 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

Gravelino „BCM Gravelines-Dunkerque“: Erikas McCree 26 (8 atk. kam.), Khalidas Boukichou 15 (7 atk. kam.), Gavinas Ware'as 12, Corey Davisas 11 (6 rez. perd.)

Reimso „Champagne Basket“: Dominique'as Archie 14, Arnas Velička ir Travisas Leslie po 13, Jalenas Adamsas 10.

Vos sykį per aštuonis mačus triumfavusi „Champagne Basket“ 18-os komandų pirmenybėse užima priešpaskutinę vietą.