2022 08 16

Rimtas pareiškimas: būsimieji Lietuvos varžovai sutraiškė italus

Būsima Lietuvos rinktinės varžovė Europos krepšinio čempionate – Prancūzijos nacionalinė komanda – iškovojo įspūdingą pergalę pasiruošimo cikle.
Evanas Fournier
Evanas Fournier / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vincent'o Collet treniruojami olimpiniai vicečempionai namuose net 100:68 (25:14, 26:26, 25:15, 24:13) sutraiškė Italiją.

Visų rungtynių metu dominavę prancūzai ketvirtajame kėlinyje vienu metu turėjo net 36 taškų pranašumą.

Tai trečioji Prancūzijos pergalė pasiruošimo cikle. Prieš tai jie 89:65 sutriuškino Nyderlandus ir svečiuose prieš Italiją laimėjo po pratęsimo 78:77.

Prancūzai su lietuviais žais toje pačioje Europos čempionato B grupėje Kelne. Ten dar rungtyniaus titulą ginantys slovėnai, čempionato šeimininkai vokiečiai, vengrai ir bosniai.

Lietuviai prieš prancūzus žais antrajame turnyro ture rugsėjo 3 dieną.

Prancūzija: Elie Okobo 18, Evanas Fournier ir Thomasas Heurtelis (6 rez. perd.) po 13, Rudy Gobert'as (6 atk. kam.) ir Timothe Luwawu-Cabarrot po 10.

Italija: Nicolo Melli 13, Danilo Gallinari 11, Achille Polonara 9.