2020 10 28

Šaras budino startą pramiegojusius auklėtinius, bet gavo antausį nuo vidutiniokų

Lietuvių ketverto treniruojama „Barcelona“ (5-2) patyrė netikėtą nesėkmę Ispanijos čempionate – katalonai išvykoje 73:77 (15:29, 16:14, 18:16, 24:18) nusileido Mursijos UCAM klubui (4-3).

Šarūno Jasikevičiaus komandai tai buvo vos antroji nesėkmė per septynis ACB lygos mačus. Pirmąsyk katalonai suklupo, kai nusileido Vitorijos „Baskonia“ komandai.

Mursijos klubas po pergalės pakilo į 9-ąją vietą 19-os komandų turnyre.

Barselonos klubas šiose rungtynėse nė sykio nepirmavo, o ypač klaikiai „Barca“ sužaidė pirmąsias susitikimo minutes.

Rungtynių favoritus pribloškę Mursijos krepšininkai sužaidus 8 minutes pirmavo net 27:6, o pirmąjį kėlinį laimėjo įtikinamai – 29:15.

Š.Jasikevičius rungtynių pradžią pramiegojusius savo auklėtinius bandė budinti minutės pertraukėlės metu.

„Kodėl jūs tokie nustebę?!“ – savo auklėtinių net kelis kartus klausė Šaras.

Solidžią persvarą UCAM turėjo ir įpusėjus rungtynėms (43:31), o intrigą „Barca“ sugebėjo atgaivinti tik ketvirtajame kėlinyje.

Likus mažiau nei keturioms minutėms po Pierre'o Oriolos taškų katalonai atsiliko tik 66:69, o prasidėjus paskutinei minutei Alexas Abrinesas baudų metimais rezultatą išlygino – 73:73.

Tačiau Mursijos komanda atsilaikė – Jordanas Davisas „rado“ taškus nepavykusioje pozicinėje atakoje, o A.Abrinesas ir Cory Higginsas prametė pergalę arba pratęsimą galėjusius išplėšti metimus ir „Barca“ buvo priversta sveikinti varžovus su pergale.

Kitas rungtynes „Barca“ žais Vitorijoje, kur penktadienį bandys atsirevanšuoti „Baskonia“ krepšininkams Eurolygos susitikime.

UCAM: Jordanas Davisas 27 (10/12 dvit.), Conneris Frankampas 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 14, Brandonas Daviesas 10.