2021 01 15

Ąžuolas Tubelis solidžiai prisidėjo prie saldžios „laukinių kačių“ pergalės

Arizonos „Wildcats“ (10-3) komanda su Ąžuolu Tubeliu namuose užtikrintai 98:64 (47:21, 51:43) nugalėjo „Oregon State“ (5-5) komandą.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / twitter

Pirmametis Ą.Tubelis pelnė 15 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud. met.) nugalėtojams per 28 minutes, taip pat atkovojo 5 kamuolius, kartą prasižengė, išprovokavo 3 varžovų nuobaudas, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, blokavo metimą ir pats gavo 2 blokus.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Wildcats“ pelnė net 34 taškais daugiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį Ą.Tubelis buvo lyderis komandoje.

Bennedictas Mathurinas su 31 tašku buvo rezultatyviausias „laukinių kačių“ gretose, Jordanas Brownas pridėjo 25 taškus – abu šie krepšininkai pagerino karjeros rezultatyvumo rekordus.

Per pertrauką Arizonos komanda pirmavo 47:21, o antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:0, persvara išaugo iki 35 taškų.

Ketvirtadienį Ą.Tubelio laukia kova su aršiais „Wildcats“ varžovais – „Arizona State“ ekipa.