2021 01 03

Dviejų pratęsimų dramos fone – galingas Ąžuolo Tubelio pasirodymas

Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ (8-1) komanda pasiekė dramatišką pergalę NCAA pirmenybėse. „Laukinės katės“ tik po dviejų pratęsimų 86:82 (29:27, 41:43, 6:6, 10:6) nukovė iki tol nė karto nesuklupusią Vašingtono „Cougars“ (8-1) ekipą.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“/AP nuotr.

Ą.Tubelis nugalėtojų gretose buvo tarp naudingiausių.

18-metis lietuvis per 32 minutes pelnė 12 taškų (5/11 dvit., 2/4 baud.), sugriebė 9 kamuolius, iš kurių net 5 – puolime, perėmė vieną kamuolį, prasižengė keturis kartus ir sykį suklydo.

Rezultatyvumu jį pranoko tik trys Arizonos universiteto žaidėjai – Bennedictas Mathurinas (24 tšk., 11 atk. kam.), Jamesas Akinjo (18 tšk., 6 rez. perd.) ir Terrellas Brownas (15 tšk.).

Vašingtono komandoje žibėjo 25 taškus surinkęs Isaacas Bontonas.

„Pacific-12“ konferencijoje Arizonos, Vašingtono ir Oregono universiteto komandos turi po 8 pergales ir 1 pralaimėjimą bei dalinasi 1-3 vietas.