2016 08 14 /02:57

Jonas Kazlauskas: „Iš pradžių buvo pikta, o paskui pasidarė gėda“

Jonas Kazlauskas jau trečiojo kėlinio viduryje nuleidęs rankas net nebežiūrėjo į aikštę. Nuleidęs galvą jis nenorėjo pagalvoti, kas ten vyksta. O aikštėje ispanai triuškino Lietuvą dar tik 30 taškų skirtumu. Tik 30, nes rungtynės baigėsi 50-ia – 59:109. J.Kazlausko rungtynių apibendrinimas buvo trumpas: „Iš pradžių buvo pikta, o paskui pasidarė gėda“.
Jonas Kazlauskas
Jonas Kazlauskas / V.Dranginio/LTOK nuotr.
Rio 2016 | Lietuva – Ispanija 59:109 | Grupės varžybos

„Niekas nepavyko. Jeigu žinočiau kodėl, gal pavyktų, kažką pakeisčiau. Tiesiog nežinau... Žaidėme kaip mokyklos komanda. O prieš mus buvo profesionalai“, – apmaudo neslėpė J.Kazlauskas.

Lietuvos rinktinė sugriuvo dar pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 11:26. Pikta buvo ne tik dėl prasto žaidimo, bet ir anksti nuleistų rankų. Lietuva taip ir nebeatsitiesė po nokdauno.

„Pikta dėl visko – rezultato, kad nesikovėmė, dėl Lietuvos krepšinio.

Visur atsilikome – greičiu, kontaktu, visur... Visose pozicijose. Mums nuo galvų ėmė kamuolius, kartojo... Lyg būtume kažkokie mokyklinukai“, – piktinosi J.Kazlauskas

Naktį iš pirmadienio į antradienį lietuviai žais paskutiniąsias grupės varžybų rungtynes su Kroatija. Susitikimas prasidės 4 val. 30 min. Lietuvos laiku.

Ar bus sunku atsitiesti po tokio skausmingo pralaimėjimo?

„Reikia komandai bizūno, bet jie juk suaugę vyrai“, – pabrėžė J.Kazlauskas.