2021 04 03

Karštas mūšis Pasvalyje: „Rytas“ šventė 14-ąją pergalę iš eilės

Vilniaus „Ryto“ (21-5) krepšininkai kaip reikiant prakaitavo, tačiau išvykoje sugebėjo 84:75 (20:28, 15:12, 24:19, 25:16) palaužti Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (10-16).
Edgaras Želionis
Edgaras Želionis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Po trijų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas 59:59.

Likus žaisti 4 minutes, „Pieno žvaigždės“ surengė sėkmingą atkarpą ir „Ryto“ turėtas apčiuopiamas pranašumas sumažėjo iki 5 taškų (71:66).

Vis tik „Rytas“ po minutės pertraukėlės susiėmė, atstatė dviženklį pranašumą (78:68) ir varžovams apie pergalę pagalvoti neleido.

Tai buvo jau 14 „Ryto“ pergalė LKL pirmenybėse iš eilės.

Mindaugas Girdžiūnas nugalėtojams pelnė 24 taškus, Gytis Radzevičius surinko 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir finišavo savo kraityje turėdamas 32 naudingumo balus.

„Rytas“ tritaškius (10/23 – 43 proc.) metė net taikliau nei dvitaškius (16/39 – 41 proc.).

Kovą dėl kamuolių vilniečiai laimėjo 42:31, o štai „Pieno žvaigždės“ iš baudos aikštelės pelnė 14 taškų daugiau (24 prieš 10).

„Pieno žvaigždės“: J.Manigat 14, T.Lekūnas 12 (7 atk. kam., 5 kl.), Y.Franke 11, E.Želionis 10.

„Rytas“: M.Girdžiūnas 24, G.Radzevičius 22 (7 atk. kam., 32 naud. bal.), D.Bičkauskis 8, A.Butkevičius ir A.Goudelockas po 7.