2019 03 30

Ketvirtos vietos link: smūgį sugėrusios „Pieno žvaigždės“ palaužė „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (16-11) rungtynes pradėjo gaudamos šaltą dušą, tačiau vėliau atsitiesė ir galiausiai 91:85 (16:29, 29:20, 18:15, 28:21) parklupdė Kėdainių „Nevėžį“ (4-22).
Dagoberto Pena
Dagoberto Pena / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Jau per pirmąjį kėlinį „Nevėžis“ suvertė net 29 taškus, tačiau antrajame ketvirtyje puolime atsigavo „Pieno žvaigždės“. Per didžiąją pertrauką 49:45 priekyje buvo Kėdainių krepšininkai.

Pagal pergalių skaičių (16) „Pieno žvaigždės“ susilygino su „Lietkabeliu“. Sekmadienį panevėžiečiai galės truktelėti į priekį, tačiau tai padaryti jiems bus labai sunku, nes laukia susitikimas su „Žalgiriu“.

„Nevėžio“ krepšininkai paskutinį kartą pergalės skonį juto dar sausio 13-ąją, kai palaužė Utenos „Juventus“ ekipą. Nuo tos dienos kėdainiškiai pralaimėjo devynis kartus paeiliui ir rikiuojasi paskutinėje LKL lentelės vietoje.

Dagoberto Pena buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jo sąskaitoje – 21 taškas. Jam geriausiai talkino 15 taškų surinkęs Tadas Lekūnas.

„Nevėžio“ komandoje su 14 taškų rezultatyviausiai pasirodė Zaidas Hearstas.

Greitose atakose „Pieno žvaigždės“ pelnė 16 taškų, „Nevėžis“ – 5.

„Pieno žvaigždės“: D.Pena 21, T.Lekūnas 15, Y.Gatesas 14, Ž.Skučas 12 (7 atk. kam.).

„Nevėžis“: Z.Hearstas 14, N.Balašovas 13, G.Matulis 12.