2018 09 30

„Lietkabelis“ Klaipėdoje užtikrintai įveikė pirmą nesėkmę patyrusį „Neptūną“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Panevėžio „Lietkabelis“ (2-1) išvykoje 89:76 (22:21, 20:12, 26:22, 21:21) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (2-1).
Michaelas Morrisonas
Michaelas Morrisonas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Lietkabelis“ puikiai pradėjo rungtynes ir akimirksniu išsiveržė į priekį (12:2). Bet pabudo ir „Neptūnas“.

Nuo suolo pakilęs Simas Galdikas įnešė gyvybės į Klaipėdos komandos žaidimą, pelnė 7 taškus iš eilės, o klaipėdiečiai priartėjo prie varžovų (12:11).

Taškas į tašką, nė vienai komandai neįgyjant didesnės nei trijų taškų persvaros, „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ kovėsi iki antro kėlinio pabaigos.

„Neptūnui“ koją pirmoje mačo pusėje kišo tolimi metimai, kurių realizavo vos 2 iš 11 (18,2 proc.). Tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ į ilgąją pertrauką nusinešė 9 taškų persvarą (42:33).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai ir toliau šaudė pro šalį, o jų deficitas pasiekė 16 taškų (57:41) ribą.

Nors Tomas Delininkaitis įžiebė spurtą, kurio dėka šeimininkai skirtumą sumažino iki vienaženklio skaičiaus (59:51), kėlinį sėkmingiau užbaigė Panevėžio ekipos krepšininkai (55:68).

Per lemiamas 10 susitikimo minučių Kazio Maksvyčio kariaunos bandymai sugrįžti į rungtynes vaisių neatnešė – „Neptūnas“ įsirašė pirmąjį nesėkmę šiame LKL sezone.

Aukštaitijos krepšininkai šiame mače realizavo net 75 proc. dvitaškių (27 iš 36) bei 50 proc. tritaškių (8 iš 16).

Beje, „Lietkabeliui“ pavyko nutraukti trijų pralaimėjimų „Neptūnui“ seriją LKL varžybose.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 19, Simas Galdikas 13, Jerai’us Grantas 12, Paulius Dambrauskas 9.

„Lietkabelis“: Franas Pilepičius 19 (4/4 trit.), Donatas Tarolis 13, Mindaugas Kupšas 12, Vytenis Lipkevičius 10, Simas Jasaitis 9.