2020 02 01

LKL: „Neptūnas“ taškų lenktynėse pranoko prieniškius

Laurynas Birutis ir Arnas Velička sužaidė geriausias sezono rungtynes „Betsafe–LKL“, tačiau jų atstovaujama Prienų „CBet“ (9/12) namuose 85:95 (18:25, 26:15, 20:33, 21:22) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (11/9).
Gytis Masiulis
Gytis Masiulis / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Perimti iniciatyvą „Neptūnas“ pradėjo nuo trečiojo kėlinio vidurio. Pataikė Osvaldas Olisevičius, vėliau – Gytis Masiulis ir Martynas Mažeika, o Tadas Sedekerskis baudomis skirtumą pavertė dviženkliu – 68:58.

Arno Veličkos ir Luko Ulecko šūviai gerino „CBet“ padėtį, o likus 2 minutėms komandas skyrė vos 3 taškai – 83:86. Vis tik tada taiklus buvo Simas Galdikas, G.Masiulis smeigė tritaškį, o svarbiu metu „Neptūnas“ persvarą padidino – 91:83. Tai tapo lemtinga atkarpa, po kurios „CBet“ intrigos nebesugrąžino.

Deividas Gailius, susižeidęs koją antrajame kėlinyje, paliko aikštę ir į ją nebegrįžo.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Arnas Velička

A.Velička sužaidė rezultatyviausią sezono mačą (26) ir pakartojo naudingumo rekordą (25), o Laurynas Birutis surengė efektyviausią sezono pasirodymą, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 36 naudingumo balus.

Į „Neptūną“ grįžęs M.Mažeika per 15 minučių pridėjo 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Klaipėdos „Neptūnas“: Gytis Masiulis 16, Matas Jogėla 15, Žygimantas Janavičius 13, Martynas Mažeika 12, Andre Williamsonas ir Tadas Sedekerskis – po 10.

Prienų „CBet“: Arnas Velička 26, Laurynas Birutis 25, Lukas Uleckas 10 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 8.