2015 01 25

LKL rungtynėse „Pieno žvaigždžių“ gynyba supančiojo „Juventus“ ekipą

Penktoje LKL turnyro lentelės vietoje esantys Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (13/10) krepšininkai sekmadienį antrą kartą iš trijų šį sezoną įveikė laipteliu aukščiau esančią Utenos „Juventus“ (15/8) ekipą – 89:64 (19:18, 24:8, 19:22, 27:16).
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors šeimininkai rungtynes pradėjo geriau (8:2), tačiau pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigę „Juventus“ rezultatą išlygino (16:16), o po dešimties minučių „Pieno žvaigždės“ pirmavo minimaliu skirtumu – 19:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviejų minučių „Pieno žvaigždžių“ atkarpa 8:2, o kėlinio viduryje skirtumas tapo dviženklis – 34:24. „Juventus“ tada įmetė du taškus, tačiau per likusias tris minutes tik pasvaliečiai rinko taškus ir po spurto 9:0 turėjo solidų pranašumą – 43:26.

Trečiajame ketvirtyje uteniškiams pavyko pristabdyti varžovus ir sulig kėlinuko vidurio skirtumas vėl grįžo prie dešimties taškų ribos – 49:39. Vis dėlto, dar labiau „Juventus“ priartėti nepavyko ir Pasvalio krepšininkai pirmavo 62:48.

Lemiamas ketvirtis „Juventus“ nepadėjo, o jame sužaidus tris minutes „Pieno žvaigždės“ jau beveik galėjo šauti pergalės šampaną – 75:54. Per likusį laiką svečiai jau nepriartėjo, o mačui baigiantis pasvaliečiai sugebėjo padidinti persvarą iki triuškinamos.

„Pieno žvaigždės“: M.Dixonas (9/12 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud., 5 rez. perd.) 25, B.Burstas (4/5 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam.) 19, L.Kisielius 11, O.Olisevičius (9 atk. kam.) 10, E.Kairys 9.

„Juventus“: N.Barinovas 15, S.Buterlevičius 14A.Šikšnius ir J.Davniukas po 9, S.Kulvietis 7.