Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2023 12 16

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs „Rytas“ sudorojo „Gargždus“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (12-2), namie sudorojęs „Gargždus“ (3-11) – 110:79 (22:25, 37:15, 22:15, 29:24).
LKL rungtynės: Vilniaus "Rytas" - "Wolves"
Margiris Normantas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Komandos apylygiai sužaidė pirmąjį kėlinį, ir „Rytas“ jį netgi pralaimėjo – 22:25. Ivanas Gavrilovičius vien per pirmąjį ketvirtį surinko 12 taškų.

Antrajame ketvirtyje „Rytas“ ėmė tolti.

Justinas Gorhamas dvitaškiu su pražanga padidino šeimininkų persvarą iki devynių taškų – 42:33. Kėlinį „Rytas“ laimėjo 37:15 ir ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 59:40.

Skirtumas ir toliau stabiliai augo, po Arno Veličkos tritaškio pasiekdamas jau 27 taškus – 72:45.

Už nugaros Ernestą Jonkų palikęs Martynas Echodas pataikė jam alkūne į veidą ir buvo nubaustas nesportine pražanga, bet iki ketvirčio pabaigos „Rytas“ dar labiau truktelėjo priekin – 81:55.

Vėliau komandos tiesiog tvarkė formalumus, šimtąjį tašką šeimininkams dėjimu su pražanga pelnė Javinas DeLaurier.

„Rytui“ tai tapo rezultatyviausiu sezono maču, anksčiau atidarymo rungtynėse 106:90 nugalėjus Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Rytas“ kovą dėl kamuolių laimėjo net 50:25, naudingumo balais varžovus pranoko 134:65, bei iš visų distancijų atakavo užtikrintai – 69 procentai dvitaškių (24/35), 48 procentai tritaškių (16/33), 78 procentai baudų metimų (14/18). Tuo tarpu Gargždų ekipoje vos vieną tašką pelnė nuo suolo pakilę žaidėjai.

Universalų pasirodymą nugalėtojų gretose surengė A.Velička – 24 minutės, 13 taškų (2/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 7 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 8 klaidos, 3 išprovokuotos pražangos ir 22 naudingumo balai.

Vilniečiai po pergalės bent trumpam tapo vienvaldžiais lygos lyderiais, sekmadienį juos pavys Vilniaus „Wolves“ (11-2) arba Kauno „Žalgiris“ (11-2). Gargždiškiai lieka dešimtoje vietoje.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 17 (5/5 tritaškių), Gytis Masiulis 15 (6 atk. kam.), Margiris Normantas 14, Arnas Velička 13 (1/5 tritaškių, 7 atk. kam., 8 rez. perd., 8 klaidos), Justinas Gorhamas 12, R.J.Cole'as 11.

„Gargždai“: Nicholas Wardas (8 atk. kam.) ir Ivanas Gavrilovičius (3/9 tritaškių) po 19, Jaylonas Scottas 16 (0/3 tritaškių), Ryanas Larsonas (6 rez. perd., 3 per. kam., 4 klaidos) ir Armanas Urkis po 12.

Standings provided by Sofascore

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius