Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2023 12 23

„Rytas“ išvykoje palaužė „Neptūną“ ir tapo vienvaldžiu LKL lyderiu

„Betsafe-LKL“ čempionate Vilniaus „Rytas“ (13-2) labai atkaklioje kovoje išvykoje palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (7-8) rezultatu 77:70 ir pakilo į pirmąją vietą lygoje.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

Visas rungtynes aikštėje vyko itin lygi kova. Po 2 kėlinių svečiai pirmavo 37:34, o po trijų rezultatas buvo lygus 58:58.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Rytas“ sugebėjo atitrūkti 5 taškais, o dar po poros minučių ir antro Justino Gorhamo tritaškio per trumpą laiką – 8-iais (70:62). Vis dėlto „Neptūnas“ labai greitai atsakė savo spurtu 8:0 ir, likus žaisti 2 minutes, rezultatas vėl buvo lygus – 70:70.

Vėliau vilniečiai dukart atkovojo kamuolį po uostamiesčio komandos krepšiu ir tas pats J.Gorhamas bei Gytis Radzevičiaus, pataikę po vieną baudos metimą, nulėmė „Ryto“ pergalę.

Šis laimėjimas leido vilniečiams tapti vienvaldžiais „Betsafe-LKL“ lyderiais. Sostinės ekipa po 15 rungtynių savo sąskaitoje turi 13 laimėjimų, o vienu mačiau sužaidęs Kauno „Žalgiris“ – 12.

Šias rungtynes „Švyturio“ arenoje stebėjo daugiau nei 3,5 tūkstančio žmonių. Nė viename iš ankstesnių šio sezono mačų šis skaičius neperžengė 2,1 tūkstančio.

„Neptūnas“: Ignas Sargiūnas 23 (4/9 tritaškių), Timas Lambrechtas 12 (3/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 5 atk. kam.), Sterlingas Gibbsas 8 (1/6 tritaškių, 6 rez. perd.), Ąžuolas Tubelis (5 atk. kam.) ir Žygimantas Janavičius (7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 klaidos) po 7.

„Rytas“: Justinas Gorhamas 19 (3/5 tritaškių, 6 atk. kam.), Martynas Echodas 16 (7/12 dvitaškių, 13 atk. kam.), Gytis Radzevičius 9, Arnas Velička 8 (2/8 tritaškių, 7 rez. perd., 4 per. kam.), Javinas DeLaurier 7 (6 atk. kam.).

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną