TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Šiauliai“ sukūrė intrigą Panevėžyje, bet triumfavo šeimininkai

Per antrąsias Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sekmadienio rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namie nugalėjo „Šiaulius“ 92:85 (25:29, 22:15, 21:14, 24:27).
Gediminas Orelik
Gediminas Orelik / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Po 2 kėlinių panevėžiečiai turėjo minimalią 3 taškų persvarą (47:44), bet trečiajame greitai atitrūko iki 16 taškų (67:51).

„Šiauliams“ pavyko po truputį atsitiesti ir ketvirtojo kėlinio viduryje sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (66:72). Dar po keleto minučių skirtumas ištirpo iki 2 taškų (76:78).

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Šiauliai“ nepasinaudojo keletu gerų progų išlyginti rezultatą, o Gediminas Orelikas tritaškiu sugrąžino „Lietkabeliui“ saugią persvarą (86:81).

Po šių rungtynių „Lietkabelis“ (10 pergalių ir 6 pralaimėjimai) lieka turnyro lentelės 5 vietoje, o vos 4 kartus per 18 mačų laimėję „Šiauliai“ toliau žengia devinti.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 18, Gediminas Orelikas 17 (7 rez. perd.), Džiugas Slavinskas 11, Vytenis Lipkevičius (7 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas – po 10.

„Šiauliai“: Leonardas Thorpe‘as 24 (10 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 18, Tomašas Pavelka 15, Dovydas Romančenko 8.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti