2019 12 08

B.Simmonsas pataikė antrą tritaškį, o „76ers“ varžovus nušlavė beveik pusšimčiu taškų

„Dallas Mavericks“ šeštadienį nebuvo vieninteliai, NBA lygoje iškovoję pergalę įspūdingu skirtumu. Teksasiečiai triumfavo 46 taškų persvara, o „Philadelphia 76ers“ (16-7) laimėjo taškeliu daugiau – 141:94 (36:18, 41:18, 31:26, 33:32) pervažiavo „Cleveland Cavaliers“ (5-17).

Vieni iš Rytų konferencijos lyderių šiame mače turėjo prabangą pailsinti Joelį Embiidą, o žaidimo vadeles į savo rankas perėmė australas Benas Simmonsas, pagerinęs karjeros rezultatyvumo rekordą.

Krepšininkas per 25 minutes pelnė 34 taškus (12/14 met., 9/12 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus blokavo varžovo metimą.

Tikra rungtynių puošmena tapo antrajame kėlinyje pataikytas įžaidėjo tritaškis. Tai antrasis taiklus tolimas metimas australo NBA karjeroje.

„76ers“: Benas Simmonsas 34, Mike'as Scottas ir Trey Burke'as (8 rez. perd.) po 21, Tobias Harrisas 15, Kyle'as O'Quinnas 10 (11 atk. kam.).

„Cavaliers“: Darius Garlandas 17, Tristanas Thompsonas 12, Collinas Sextonas ir Jordanas Clarksonas po 10.

Kitose šeštadienio rungtynėse Devinas Bookeris vienu pelnytu tašku aplenkė Jamesą Hardeną (35-34), tačiau pergale rezultatu 115:109 namuose džiaugėsi „Rockets“ klubas.

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (85:85), tačiau tuomet darbo ėmėsi pagaliau ritmą iš žaidimo pagavęs Jamesas Hardenas.

Lemiamoje rungtynių atkarpoje „barzdočius“ vienas pats 17:10 rezultatyvumu aplenkė visą „Phoenix Suns“ ekipą ir savo komandai nukalė 15-ąją pergalę šiame sezone.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 8/27 met.), Benas McLemore'as 27, Russellas Westbrookas 24 (14 atk. kam., 11 rez. perd.)

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (11/19 met.), Kelly Oubre Jr. 19, Mikalis Bridgesas 14, Dario Šaričius 13 (12 atk. kam.).