2020 02 22

Carmelo pergudravo Zioną, tačiau jaunuolio vedama „Pelicans“ įsirašė pergalę

Ryškiausią savo krepšininką prieš pat NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį praradusi „Portland Trail Blazers“ (25-31) ekipa, norėdama išlikti kovoje dėl atkrintamųjų, privalo greitai mobilizuotis ir susitelkti. Visgi pirmasis mačas be Damiano Lillardo komandai nesusiklostė – namuose jie 115:128 (35:40, 28:33, 20:29, 32:26) neprilygo „New Orleans Pelicans“ (23-32).
Zionas Williamsonas
Zionas Williamsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu devintoje Vakarų konferencijos pozicijoje esanti, tačiau trimis laimėjimais nuo Jono Valančiūno „Memphis Grizzlies“ atsiliekanti Portlando ekipa be didžiausios savo žvaigždės Damiano Lillardo, kuris pasitempė dešinę kirkšnį, žais dar mažiausiai 3-4 rungtynes.

Aukšto rezultatyvumo rungtynėse „Pelicans“ stabiliai kiekviename kėlinyje didino savo pranašumą, kuris trečiojo kėlinio pabaigoje pasiekė rekordinę 19 taškų atžymą (102:83). Ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumas.

Svečių gretose visa komandos puolimo našta krito ant CJ McCollumo pečių, kuris surengė puikų pasirodymą – pelnė 27 taškus ir išskirstė 10 rezultatyvių perdavimų.

20 tašku pridėjo ir stabilumo pastaruoju metu stokojantis Carmelo Anthony. Visgi veteranas šiame mače pasižymėjo ir iš gerosios pusės, kai priėmęs kamuolį prieš Zioną Williamsoną klaidinamais judesiais jaunuolį išmušė iš pusiausvyros ir pataikė savo mėgstamą metimą iš vidutinio nuotolio.

Bet nors ir šiame epizode triumfavo Carmelo, dar vieną kvapą gniaužiantį pasirodymą, kuris komandai padėjo iškovoti pergalę, surengė Zionas Williamsonas. Puolėjas per 29 minutes pelnė 25 taškus.

Pirmasis 2019 metų NBA naujokų biržos šaukimas tapo jauniausiu krepšininku lygos istorijoje, septyniskart iš eilės pelniusiu 20 ar daugiau taškų. Įdomu tai, kad iki šiol šis titulas priklausė tam pačiam Carmelo Anthony.

„Portland Trail Blazers“: CJ McCollumas 27, Carmelo Anthony 20 (6/17 met.), Hassanas Whiteside'as 19 (12 atk. kam., 6 blk.), Gary Trentas Jr. 15, Trevoras Ariza 13.

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas 25 (10/17 dvit., 5/10 baud.), Jrue Holiday 20 (9 rez. perd.), Brandonas Ingramas 16, Lonzo Ballas 15 (7 rez. perd.), Joshas Hartas (13 atk. kam.) ir Nicolo Melli po 13.

Kiti penktadienio rezultatai:

„Orlando Magic“ – „Dallas Mavericks“ 106:122 (E.Fournier 28 / L.Dončičius 33);

„Washington Wizards“ – „Cleveland Cavaliers“ 108:113 (B.Bealas 26 / C.Sextonas 25);

„Toronto Raptors“ – „Phoenix Suns“ 118:101 (P.Siakamas 37 / D.Bookeris 21);

„Minnesota Timberwolves“ – „Boston Celtics“ 117:127 (M.Beasley 27 / G.Haywardas 29);

„Oklahoma City Thunder“ – „Denver Nuggets“ 113:101 (C.Paulas 29 / N.Jokičius 32)

„Utah Jazz“ – „San Antonio Spurs“ 104:113 (R.Gobertas 18 / D.Murray 23).

„New York Knicks“ – „Indiana Pacers“ 98:106 (B.Portis 19 / T.J.Warrenas 27);

„Los Angeles Lakers“ – „Memphis Grizzlies“ 105:117 (L.Jamesas 32 / J.Jacksonas 20);