2019 11 27

„Clippers“ pristabdė Luką Dončičių ir nutraukė „Mavericks“ pergalių seriją

Ant penkių pergalių serijos pakilusius „Dallas Mavericks“ (11-6) krepšininkus į realybę sugrąžino vieni šio sezono favoritų. „Los Angeles Clippers“ (13-5) žaidėjai pristabdė iki tol siautėjusį Luką Dončičių ir išsivežė pergalę iš Dalaso 114:99 (34:27, 28:19, 31:31, 21:22).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

Prastai iš žaidimo atakavęs L.Dončičius šiame susitikime per 34 su puse minutės pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 0/8 trit., 14/16 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Mažiau taškų slovėnas šį sezoną buvo įmetęs tik rungtynėse su „Denver Nuggets“, kai pasižymėjo 12 taškų kraičiu.

Puikiai rungtynes pradėję „Clippers“ vien per pirmąjį ketvirtį pataikė septynis tritaškius, o solidų pranašumą ėmė krautis antrajame kėlinyje.

14:5 spurtavę svečiai pabėgo 48:32, o po ilgosios pertraukos skirtumas perkopė ir 20 taškų ribą – 71:51.

„Mavericks“ taip ir nesugebėjo rimčiau priartėti prie varžovų ir „Clippers“ iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės, pakildami į trečiąją Vakarų konferencijos poziciją.

„Mavericks“: Luka Dončičius 22 (4/14 metimai, 14/16 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Kristapas Porzingis 15 (4/13 metimai, 10 atk. kam.), Sethas Curry 13, J.J. Barea 12, Dwightas Powellas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (10/19 dvit., 8 atk. kam.), Paulas George'as 26 (4/11 trit.), Lou Williamsas 21 (6 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 12 (7 atk. kam.), Ivica Zubacas 11 (7 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?