2020 03 05

Prie rekordo priartėjęs D.Sabonis su „Pacers“ neatsilaikė prieš G.Antetokounmpo kariauną

Vizitas į Graikijos žvėries Giannio Antetokounmpo tvirtovę Domantui Saboniui nebuvo sėkmingas – „Indiana Pacers“ (37-25) prieš absoliutų lygos lyderį „Milwaukee Bucks“ (53-9) krito 100:119 (23:36, 33:22, 23:31, 21:30).
Domantas Sabonis ir Giannis Antetkounmpo
Domantas Sabonis ir Giannis Antetkounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 15 taškų (5/14 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Bucks“ pelnė net 38 taškais daugiau nei „Pacers“.

D.Sabonis surinko jau 48-ąjį dvigubą dublį šiame sezone. Jam trūksta vos vieno, kad pagal per vieną sezoną surinktų dublių skaičių susilygintų su Troy Murphy. 2008-09 metų sezone T.Murphy surinko 49 dvigubus dublius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė graikas Giannis Antetokounmpo, kuris per 28 minutes suvertė 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Sunku prieš graiką buvo ir D.Saboniui.

Dar prieš dvi dienas „Bucks“ netikėtai 89:105 krito prieš „Miami Heat“, tačiau nesutriko ir dabar turi 53 pergales bei 9 pralaimėjimus. Dviejų iš eilės pralaimėjimų Milvokio komanda šį sezoną dar nėra patyrusi.

„Tiesiog bandėme grįžti į vėžes. Mes ne tik pralaimėjome – mes blogai žaidėme prieš Majamį ir, manau, visi šioje rūbinėje norėjo sužaisti geriau ir laimėti“, – sakė G.Antetokounmpo.

„Pacers“ ekipa buvo iškovojusi keturias pergales iš eilės iki šio vakaro. Dabar Indianapolio vyrai dalinasi penktąja vieta Rytuose su „Philadelphia 76ers“.

Tiesa, skaudžios šios rungtynės buvo ne tik dėl pralaimėjimo – „Pacers“ neteko traumą patyrusio Malcolmo Brogdono, taip pat komandai nepadėjo Victoras Oladipo.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 29 (12 atk. kam.), K.Middletonas 20, D.DiVincenzo 19, E.Bledsoe 16, W.Matthewsas 15.

„Pacers“: T.J.Warrenas 18, D.McDermottas 16, D.Sabonis 15 (10 atk. kam.), T.J.McConnellis 14.