2020 03 05

J.Valančiūno linksmybės: keistas šokis, ranka pasiekiamas rekordas ir pažeminti varžovai

Jonas Valančiūnas su „Memphis Grizzlies“ (31-31) ekipa tęsia sėkmingą seriją NBA. Šįkart „grizliai“ išvykoje net 118:79 (22:23, 30:22, 30:20, 36:14) sutriuškino „Brooklyn Nets“ (27-34) klubą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 26 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/9 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jau ketverias rungtynes iš eilės JV atkovojo bent 15 kamuolių ir pagal šią seriją susilygino su Zachu Randolphu. Dar vienas sėkmingas mačas po krepšiu ir lietuvis taps ilgiausią tokią atkarpą „Grizzlies“ istorijoje užfiksavusiu krepšininku.

Beje, JV per rungtynes pasižymėjo ne tik krepšinio, bet ir šokio judesiais.

Joshas Jacksonas nugalėtojams pelnė 19 taškų, Tyusas Jonesas pridėjo 18.

Tai – jau trečia „Grizzlies“ pergalė iš eilės, o atkrintamųjų vieta tampa vis tvirtesnė.

Nors per pertrauką svečiai pirmavo tik 7 taškais, antrąją rungtynių pusę pradėjo spurtu 12:2 ir išsiveržė į priekį 64:47.

Nuo to laiko „Grizzlies“ atgal neatsigręžė. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs ir iki gėdingos 41 taško ribos.

„Grizzlies“ taip pat tapo antrąja komanda NBA istorijoje, laimėjusia dvejas išvykos rungtynes iš eilės bent 39 taškų skirtumu.

Kitas rungtynes Memfio krepšininkai žais prieš Luka Dončičiaus ir Kristapo Porzingio vedamą „Dallas Mavericks“ ekipą.

„Nets“: T.Prince'as 15, C.LeVertas ir C.Chiozza po 14, J.Harrisas 13.

„Grizzlies“: J.Jacksonas 19, T.Jonesas 18, J.Morantas 15, K.Andersonas ir D.Brooksas po 12, J.Valančiūnas (16 atk. kam.) ir D.Meltonas po 9.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti