TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2023 10 12

Domantas Sabonis buvo naudingas, bet „Kings“ nusileido „Lakers“ ekipai

Domantas Sabonis fiksavo dvigubą dublį, tačiau „Sacramento Kings“ ikisezoninėse rungtynėse 101:109 (28:30 23:20, 28:40, 22:19) krito prieš „Los Angeles Lakers“.
Domantas Sabonis („Sacramento Kings“) – 30,6 mln. JAV dolerių
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud. met.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Kings“ pelnė 12 taškų mažiau nei varžovai.

Rezultatyviausias Sakramento komandoje buvo De'Aaronas Foxas, surinkęs 18 taškų per 24 minutes, Harvey Barnesas pridėjo 15 taškų.

Sasha Vezenkovas pradėjo rungtynes starto penkete, tačiau pataikė 3 metimus iš 10 ir surinko 7 taškus.

D'Angelo Russellas „Lakers“ ekipai rinko 21 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Gabe'as Vincentas pridėjo 18 taškų.

Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas į aikštę nežengė.

„Kings“ komandai tai buvo antras pralaimėjimas ikisezoniniame periode, pergalių Sakramento komanda dar nėra iškovojusi. „Lakers“ laimėjo antrą kartą per tris susitikimus.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti