TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Domantas Sabonis buvo nuostabus, bet „Kings“ nusileido lygos nevykėliams

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes, bet tai nepadėjo komandai iškovoti pergalės namuose.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

„Sacramento Kings“ (29-21) krepšininkai 120:133 (36:31, 27:39, 36:27, 21:36) savo žiūrovų akivaizdoje krito prieš „Detroit Pistons“ (7-43) komandą.

Detroito ekipa šiame sezone fiksavo ilgiausią istorijoje pralaimėjimų seriją, o šiąnakt iškovojo vos septintąją pergalę per 50 rungtynių.

D.Sabonis buvo vienas lauke karys – per 41 minutę lietuvis pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Domantui būnant aikštėje varžovai pelnė 17 taškų daugiau nei „Kings“.

Lietuvis pasižymėjo keletu įspūdingų epizodų – skrajojančiu dėjimu, tritaškiu su kėlinio sirena.

„Pistons“ į pergalę tempė Jadenas Ivey (5/7 trit.), surinkęs 37 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Beje, prieš šias rungtynes Detroito komanda sudalyvavo mainuose, kurių dėka pasikvietė italą Simone Fontecchio iš „Utah Jazz“.

„Kings“: D.Sabonis 30 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), M.Monkas 23, T.Lylesas 19, K.Huerteris 16, D.Foxas 12.

„Pistons“: J.Ivey 37, A.Burksas 25, J.Durenas 20, M.Sasseras 18, A.Thompsonas 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti