2017 01 30

Donatas Motiejūnas pratęsė rezultatyviausią sezono atkarpą

Donatui Motiejūnui buvo nelengva gintis prieš vieną geriausių NBA įžaidėjų Johną Wallą, kai porą kartų šiam teko atsidurti prie vikriojo amerikiečio prie tritaškio linijos, tačiau puolime lietuvis jautėsi užtikrinčiau. Tiesa, ir rezultatyvaus 26-erių puolėjo žaidimo neužteko „New Orleans Pelicans“ pergalei prieš „Washington Wizards“ 92:107 (23:29, 17:28, 33:17, 21:33).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Pelicans“ nusileido „Wizards“ komandai 92:107.
  • D.Motiejūnas pelnė 10 taškų.
  • Lietuvis ketvirtosiose rungtynėse paeiliui pelno bent 10 taškų.
  • „Wizards“ laimėjo 11 iš 13 pastarųjų mačų.

Nuo suolo pakilęs D.Motiejūnas per 22 minutes įmetė 10 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 0/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

213 cm ūgio krepšininkas demonstravo rekordinį pataikymą (83 proc.) šį sezoną. Be to, bent 10 taškų pelnė ketvirtosiose rungtynėse iš eilės. Tai rezultatyviausia D.Motiejūno sezono atkarpa Naujajame Orleane.

D-Mo galėjo per tašką priartėti iki asmeninio rezultatyvumo rekordo šiemet, tačiau prametė visas tris baudas.

Beje, D.Motiejūnas buvo rezultatyviausias „Pelicans“ atsarginis. O rezultatyviau žaidė tik atitinkamai 36 ir 26 taškus pelnę Anthony Davisas bei Jrue Holiday, kuriems labai trūko didesnės komandos draugų paramos.

„Pelicans“ panaikino varžovų 17 taškų skirtumą (73:72), tačiau „Wizards“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 8:0 (95:84) ir vėliau nebeprisileido šeimininkų arčiau 9 taškais.

„Wizards“ demonstruoja puikią formą – laimėjo 11 iš 13 pastarųjų rungtynių.

„Pelicans”: A.Davisas 36 (17 atk. kam.), J.Holiday 26 (11 rez. perd.), D.Motiejūnas 10, S.Hillas 7.

„Wizards“: B.Bealas 27, M.Morrisas 21, J.Wallas 18 (19 rez. perd.), M.Gortatas 17 (11 atk. kam.), O.Porteris 13.