2023 01 28

G.Antetokounmpo ir „Bucks“ siautė NBA lygoje – 85 taškai per du kėlinius

85 taškus per pirmuosius du kėlinius pelniusi „Milwaukee Bucks“ (32-17) svečiuose 141:131 (45:30, 40:26, 29:43, 27:32) nukovė „Indiana Pacers“ (24-27).
 Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Bucks“ užfiksavo pirmosios rungtynių pusės sezono rezultatyvumo rekordą ir „Pacers“ ekipą įveikė jau dešimtą kartą iš eilės.

Pastarąjį kartą „Pacers“ tarpusavio mačą laimėjo 2020 m. vasarį, ir tai vienintelė pergalė per paskutiniąsias 15 rungtynių su „Bucks“.

Giannis Antetokounmpo pelnė 41 tašką, nors realizavo tik 39 proc. baudų metimų (7/18). Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jrue Holiday pridėjo 20 taškų (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas – 17.

„Pacers“ gretose išsiskyrė 24 taškus surinkęs Myles Turneris, 22 taškus pelnė Buddy Hieldsas.

„Bucks“ atitrūko pirmojo kėlinio pradžioje kai spurtavo 15:2, o antrajame kėlinyje buvo padidinę persvarą iki 33 taškų (85:52).

Antroje mačo pusėje „Pacers“ žaidė geriau, bet atsilikimas buvo per didelis.

Įdomu tai, kad „Pacers“ šį sezoną pirmauja lygoje pagal tai, kiek laimėjo rungtynių sugebėdama panaikinti dviženklį atsilikimą – 11 tokių pergalių, įskaitant dvi, sugebėjus panaikinti 20 taškų arba didesnį deficitą.