2019 07 07

Galingai finišavęs „Žalgirio“ naujokas vedė „Bucks“ į pergalę NBA vasaros lygoje

Jockas Landale'as tęsia sėkmingą pasirodymą NBA vasaros lygoje. Sutartį su Kauno „Žalgiriu“ sudaręs centras vedė „Milwaukee Bucks“ komandą į pergalę prieš „Atlanta Hawks“ krepšininkus 89:83.
Jockas Landale'as
Jockas Landale'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki ketvirtojo kėlinio pradžios J.Landale'as per 20 minučių buvo įmetęs 4 taškelius ir pataikęs tik 2 metimus iš 8, tačiau australas sužvėrėjo ketvirtajame kėlinyje.

Iš pradžių jis nedvejodamas pataikė tolimą metimą.

Kitoje aikštės pusėje 211 cm ūgio krepšininkas padėdamas buvusiam „Ryto“ gynėjui Mattui Farrellui iškrapštė kamuolį iš varžovo rankų, pasileido į greitą ataką ir ją po perdavimo užbaigė efektingu dėjimu.

Penki jo taškai iš eilės vedė „Bucks“ į priekį 80:75.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jockas Landale'as

Ketvirtajame kėlinyje žalgirietis iš viso pelnė 9 taškus ir daugiausiai prisidėjo prie lemiamo rungtynių lūžio.

Iš viso per 26 minutes J.Landale'as įmetė 13 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Bonzie Colsonas nugalėtojams pelnė 17 taškų. Buvęs „Ryto“ gynėjas M.Farrellas per 20 minučių įmetė 8 taškus (3/8 met.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ klube Jordanas Sibertas surinko 19 taškų.