2022 10 05

J.Valančiūno ir Z.Williamsono tandemo debiutas baigėsi „Pelicans“ pergale

Jonas Valančiūnas pirmą kartą žaidė išvien su jaunuoju vunderkindu Zionu Williamsonu, o lietuvio atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa pasiruošimą NBA sezono startui pradėjo pergale.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Pelikanai“ svečiuose 129:125 (40:25, 30:28, 34:39, 25:33) įveikė „Chicago Bulls“ krepšininkus.

Tiek Jonas, tiek Zionas žaidė starto penkete ir kartu pirmajame kėlinyje sužaidė 5 minutes, per kurias aukštaūgiai pelnė 9 taškus ir leido „Pelicans“ pirmauti 17:12.

Beveik penkias minutes lietuvis ir amerikietis ant parketo praleido ir trečio kėlinio starte ir, nors kartu sudėjus jie vėl pelnė 9 taškus, apsiginti sekėsi prasčiau ir „pelikanai“ atkarpą „buliams“ pralaimėjo 10:15.

Iš viso J.Valančiūnas ant parketo praleido beveik 13 minučių, per kurias įmetė 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Visą praėjusį sezoną dėl traumos praleidęs, bet vasarą gerai padirbėjęs ir svorio pastebimai numetęs Zionas rungtyniavo 15 minučių, per kurias pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 5/5 baud.) ir sugriebė 4 kamuolius.

Tai buvo vienos iš penkerių Naujojo Orleano komandos ikisezoninių rungtynių.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 21 (11/12 baud.), Javonte Greenas 18, Nikola Vučevičius 15 (11 atk. kam.), Ayo Dosunmu ir Zachas LaVine'as po 10.

„Pelicans“: Devonte' Grahamas 21, Willy Hernangomezas ir Dysonas Danielsas po 15, Jaxsonas Hayesas 14 (7/8 dvit.), Zionas Williamsonas 13.