Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2023 03 21

Jutoje – skausmingas D.Sabonio ir „Kings“ pralaimėjimas

Domantas Sabonis ir „Sacramento Kings“ (43-28) parodė charakterį, panaikino milžinišką deficitą, tačiau galiausiai vis tiek patyrė dramatišką nesėkmę.

Mike‘o Browno auklėtiniai išvykoje 120:128 (19:40, 33:28, 43:27, 25:33) turėjo pripažinti „Utah Jazz“ (35-36) ekipos pranašumą, žaidusios be Lauri Markkaneno, Jordano Clarksono ir Collino Sextono.

Tragiškai rungtynes pradėję „Karaliai“, kurie į Jutą atsivežė 3 pergalių seriją, antrajame kėlinyje atsiliko net 25 taškų skirtumu (19:44).

Nesisekė puolime ir D.Saboniui, kurį sėkmingai stabdė varžovų aukštaūgis Walkeris Kessleris, lietuviui išrašęs net 4 blokus. Iš viso – 5.

38 minutes žaidęs D.Sabonis surinko 11 taškų (4/11 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 12 kamuolių ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

Vis dėlto „Kings“ rado savyje jėgų išlipti iš didžiulės duobės ir ketvirtajame kėlinyje jau pirmauti (113:110).

Priešpaskutinę minutę dar buvo lygu (118:118), bet Kelly Olynykas smeigė tritaškį, o W.Kessleris blokavo D.Sabonį.

Vėliau lietuvis įkrovė iš viršaus, bet tai buvo paskutiniai „Kings“ taškai šiose rungtynėse. „Jazz“ sumetė baudų metimus ir šventė pergalę.

„Jazz“: Ochai Agbaji 27, Kelly Olynykas 19 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Krisas Dunnas 18 (10 rez. perd.), Udoka Azubuike 13 (8 atk. kam.), Simone Fontecchio 12, Rudy Gay 11 (0/5 trit.).

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 37 (6/9 trit., 7 rez. perd.), Keeganas Murray 22 (6 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 16 (6 atk. kam.), Malikas Monkas 15, Domantas Sabonis 11 (12 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Kings“ po šios nesėkmės prarado 2 vietą Vakarų konferencijoje ir nukrito į 3-iąją.