2018 12 27

Ketvirtajame kėlinyje siautęs Domantas Sabonis – vienas pergalės kalvių

Domantas Sabonis savo metimais nusvėrė „Indiana Pacers“ pergalę. Galingai pradėjęs ir finišavęs lietuvis padėjo palaužti „Atlanta Hawks“ 129:121 (32:31, 32:36, 31:21, 34:33).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Pradžia nežadėjo nieko gero.

Po netaiklaus D.Sabonio metimo, „Pacers“ taiklumas pirmosiomis minutėmis siekė 0/7.

Maža to, lietuvis prametė abi baudas ir įlipęs į medį, oficialiai protokole gavo bloką nuo 41-erių Vince'o Carterio.

Tačiau netrukus D.Sabonis ėmė tempti dviženkliu skirtumu atsilikusią „Pacers“ komandą.

22-ejų vidurio puolėjas pirmajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir buvo rezultatyviausias Indianos ekipoje, kuri laimėjo ketvirtį 32:31.

Du kėlinius vėliau jis pratylėjo, bet ketvirtajame smogė negailestingai.

Dešimt D.Sabonio taškų lemiamoje 12 minučių atkarpoje padėjo „Pacers“ išsivežti pergalę iš Atlantos.

Aukštaūgio metimai kritiniu metu išlaikė „Pacers“ pergalingą pranašumą ir neleido varžovams perimti iniciatyvos.

Iš viso per 29 minutes D.Sabonis įmetė 19 taškų (7/12 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius (3 puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Jam būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė net 24 taškais daugiau nei „Hawks“.

Rezultatyviau už D.Sabonį Indianos klube rungtyniavo tik Thaddeusas Youngas, įmetęs 21 tašką. D.Saboniui perdavimus skirstęs Tyreke'as taip pat įmetė 19, Victoras Oladipo (7 kam., 7 perd.) bei Bojanas Bogdanovičius – po 16 taškų.

„Pacers“ puikiai dalijosi kamuoliu – atliko net 35 rezultatyvius perdavimus. Tai geriausias Indianos klubo šio sezono rezultatas.

Net aštuoni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Kamuolio judėjimas buvo geras. Kai kuriems vyrukams jis padėjo įgauti ritmą“, – neslėpė „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas.

Pralaimėjusiems Kentas Bazemore'as surinko 32, Johnas Collinsas (11 kam.) – 21, Dewayne'as Dedmonas – 18, Trae Youngas (9 perd.) – 17 taškų.

Po trečios pergalės iš eilės „Pacers“ su 23 laimėjimais ir 12 pralaimėjimų Rytų konferencijoje užima trečią vietą.

„Pacers“ šį sezoną išvykoje laimėjo 11 rungtynių – daugiau visoje NBA iškovojo tik „Toronto Raptors“ (13).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti