2023 01 23

L.Jamesas ir „Lakers“ fantastiškai apvertė rungtynes NBA lygoje

„Los Angeles Lakers“ (22-25) ir NBA karalius LeBronas Jamesas stebuklingai išsigelbėjo Portlande.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tragiškai antrąjį kėlinį (13:45) sužaidusi „Lakers“ po pirmosios rungtynių pusės turėjo net 25 taškų deficitą (66:91), tačiau vis tiek laimėjo.

Įspūdingai rungtynes aukštyn kojomis apvertę svečiai galiausiai įrodė savo pranašumą prieš „Trail Blazers“ (21-25) rezultatu 121:112 (33:26, 13:45, 40:20, 35:21).

Įdomu, kad 25 taškai yra antras didžiausias panaikintas deficitas per visą „Lakers“ klubo istoriją.

38-erių L.Jamesas žaidė 36 minutes ir pelnė 37 taškus (12/17 dvit., 2/7 trit., 7/10 baud.) ir sugriebė 11 kamuolių.

Puikiai jam talkino aukštaūgis Thomas Bryantas, pakartojęs karjeros rezultatyvumo rekordą – 31 taškas (4/5 trit.) ir 14 atkovotų kamuolių.

„Blazers“: Anfernee Simonsas 31, Damianas Lillardas 24 (3/13 trit., 10 rez. perd.), Jerami Grantas 19, Joshas Hartas 13 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Nassiras Little‘as 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (11 atk. kam.), Thomasas Bryantas 31 (4/5 trit., 14 atk. kam.), Dennisas Schroderis 24 (8 rez. perd., 6 atk. kam.), Troy Brownas 10.