2025-07-09 12:27

Lauks didesnės algos – Nikola Jokičius atidėjo naujos sutarties pasirašymą su „Nuggets“

„Denver Nuggets“ lyderis Nikola Jokičius atidėjo naujo kontrakto pasirašymą metams, skelbia „The Denver Post“ žurnalistas Bennettas Durando.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / AP nuotr.

Pasak pranešimo, priežastis – finansinė.

30-metis serbas šiuo metu galėtų tikėtis maksimalaus trejų metų kontrakto, kurio vertė – 206 mln. JAV dolerių.

Tuo metu kitą vasarą tokios sutarties vertė išaugtų net iki 285 mln.

N.Jokičius galiojantį kontraktą su „Nuggets“ turi ir dabar. Pagal jį, serbas kitame sezone uždirbs 55,2 mln. JAV dolerių, o dar po metų – 59 mln.

Pagal dabartinę sutartį, N.Jokičius dėl savo ateities spręstų ir prieš 2027–2028 m. sezoną – jame jo alga siektų 62,8 mln. JAV dolerių.

Jau rašėme, kad „Nuggets“ lyderis yra labai patenkintas šio tarpsezonio komandos sudėties pokyčiais, įskaitant ir mainus, po kurių į Denverį turi atkeliauti Jonas Valančiūnas.

N.Jokičiaus statistika praėjusiame sezone siekė 29 taškus, 12,7 atkovoto kamuolio ir 9,9 rezultatyvaus perdavimo.

„Nuggets“ nukeliavo iki Vakarų konferencijos pusfinalio, kuriame tik lemiamose rungtynėse 3-4 nusileido būsimai NBA čempionai „Oklahoma City Thunder“ ekipai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą