2021 10 20

LeBrono pastangų negana: Los Andžele – S.Curry trigubas dublis ir „Warriors“ pergalė

Visas šešerias rungtynes priešsezoniniame cikle pralaimėję „Los Angeles Lakers“ lieka be pergalių ir NBA reguliariojo sezono starte. Pirmose sezono rungtynėse Franko Vogelio auklėtiniai neprilygo „Golden State Warriors“.

San Francisko komanda iškovojo pergalę Los Andželo „Staples Center“ arenoje 121:114 (32:34, 21:25, 30:26, 38:29).

„Warriors“ trumpai pirmavo rungtynių pradžioje, bet 24 taškus kartu sudėjus pirmajame kėlinyje pelniusių Anthony Daviso ir LeBrono Jameso vedami „Lakers“ greitai susikūrė dviženklę persvarą – 28:18.

Vis dėlto į aikštę ėmus kilti atsarginiams krepšininkams, „kariai“ atsitiesė. Dar pirmajame kėlinyje skirtumas sumenko iki 2 taškų (32:34), o antrajame ketvirtyje rezultatas jau buvo lygus – 41:41.

„Lakers“ dar pirmavo iki trečiojo kėlinio pabaigos, bet per paskutinę rungtynių atkarpą svečiai perėmė iniciatyvą.

Net ir be ant suolo sėdėjusio Stepheno Curry „Warriors“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo atkarpa 15:5 ir išsiveržė į priekį 98:90.

Galutinai dar kovojusių „Lakers“ viltis palaužė Andrew Wigginso tritaškis likus daugiau nei dviem minutėms, sutvirtinęs „karių“ persvarą – 115:103.

Į pergalę „karius“ vedė taikiklio dar nesuderinęs, tačiau trigubą dublį pasiekęs Stephenas Curry.

33-ejų gynėjas per 36 minutes pelnė 21 tašką (3/13 dvit., 2/8 trit., 9/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai aštuntas S.Curry trigubas dublis karjeroje, bet tik pirmas nuo 2016 m. sausio.

„Žaidžiau kaip šiukšlė, pramečiau daug metimų, bet jei galime laimėti žaisdami taip, tai labai geras ženklas mums“, – po pergalės sakė S.Curry, prisipažinęs, jog nė neįsivaizduoja, kada paskutinį kartą buvo surinkęs trigubą dublį.

„Lakers“ neišgelbėjo ir puikus lyderių tandemo žaidimas.

LeBronas Jamesas per 37 minutes sumetė 34 taškus (8/12 dvit., 5/11 trit., 3/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Anthony Davisas per 39 minutes pridūrė 33 taškus (14/21 dvit., 1/5 trit., 2/7 baud.), sugriebė 11 kamuolių ir blokavo 2 metimus.

„Lakers“ trūko kitų žaidėjų indėlio, o ypač – Russello Westbrooko.

Pirmąsias oficialias rungtynes su „Lakers“ apranga žaidęs gynėjas per 35 minutes pelnė tik 8 taškus (4/9 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 kartus. Jam esant aikštėje „Lakers“ varžovams nusileido 23 taškų skirtumu.

„Warriors“ vis dar verčiasi be po sunkių traumų atsigaunančio Klay Thompsono. Šis žaidėjas į aikštę turėtų grįžti ne anksčiau nei per Kalėdas.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (5/11 trit., 11 atk. kam.), Anthony Davisas 33 (14/21 dvit., 11 atk. kam.), Carmelo Anthony 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 21 (5/21 metimai, 10 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Poole'as 20 (4/11 trit.), Damionas Lee ir Nemanja Bjelica (11 atk. kam.) po 15, Andrew Wigginsas (7 atk. kam.) ir Andre Iguodala po 12.