2019 12 17

Lyderio estafetę iš L.Dončičiaus perėmęs K.Porzingis nutraukė „Bucks“ dominavimą

„Dallas Mavericks“ (18-8) kuriam laikui prarado Luka Dončičių, tačiau labai greitai iš jo lyderio estafetę perėmė latvis Kristapas Porzingis. Teksaso komanda sugebėjo svečiuose 120:116 (36:22, 23:34, 27:20, 34:40) sustabdyti „Milwaukee Bucks“ (24-4) ir nutraukė pastarosios 18 pergalių seriją.
Kristapas Porzingis
Kristapas Porzingis / „Scanpix“ nuotr.

Dalaso ekipa dominavo viso mačo metu ir atrodė, jog Rytų konferencijos lyderiai priešnuodžių neras.

Visgi paskutinėmis minutėmis situacija pradėjo dramatiškai keistis.

Giannio Antetokounmpo tempiami „elniai“ sugebėjo grįžti į rungtynes ir likus 5,2 sek. sumažino atsilikimą iki trijų taškų bei gavo teisę mesti baudos metimą.

Visgi stebuklas neįvyko ir „Mavericks“ nutraukė ilgiausią Milvokio ekipos komandos pergalių seriją nuo 1970-1971 metų sezono.

„Mavericks“ gretose puikias rungtynes sužaidė K.Porzingis, per 33 minutes įkratęs 26 taškus, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ neišgelbėjo net monstriškas G.Antetokounmpo pasirodymas. Graikas per 34 minutes įmetė 48 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 48 (14 atk. kam.), Kyle'as Korveris 17, Ersanas Ilyasova 11, Grantas Hillas 10.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis (12 atk. kam.) ir Sethas Curry po 26, Dorianas Finney-Smithas 15 (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas (11 rez. perd.) ir Delonas Wrightas po 13, Maxi Kleberas 10.