2021 04 17

Mače prieš NBA lyderius – galingas D.Sabonio pasirodymas

Domantas Sabonis sužaidė dar vieną puikų mačą, bet NBA lyderių tvirtovėje „Indiana Pacers“ (26-29) patyrė nesėkmę. Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai penktadienio vakarą 111:119 (32:24, 37:32, 20:33, 22:30) nusileido „Utah Jazz“ (42-14) ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 22 taškus (6/15 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

„Pacers“ geriau pradėjo dvikovą ir pirmavo nuo pirmojo kėlinio vidurio iki pat ketvirtojo pradžios. Antrajame kėlinyje svečiai turėjo net 17 taškų rekordinį pranašumą, tačiau NBA lyderiai kelti vėliavą atsisakė ir pradėjo tiestis.

Po trijų kėlinių rezultatas jau buvo lygus, o lemiamoje atkarpoje dominavo šeimininkai.

„Jazz“ pergalę apkartino lyderio Donovano Mitchello trauma. Trečiojo kėlinio pradžioje jis užkliuvo už Edmondo Sumnerio kojos ir išsisuko dešinę čiurną.

Jutos komanda pirmauja visoje lygoje, o „Pacers“ Rytuose yra devinta.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 24, Donovanas Mitchellas 22, Jordanas Clarksonas 18 , Rudy Gobertas 13 (23 atk. kam., 4 blok.), Joe Inglesas 11, Mike'as Conley 10 (10 rez. perd.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 24, Domantas Sabonis 22 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16, Goga Bitadzė 13, Jeremy Lambas 12.

Kiti nakties rezultatai:

„Detroit Pistons“ – „Oklahoma City Thunder“ 110:104 (J.Jacksonas 29 / L.Dortas 26);

„Philadelphia 76ers“ – „Los Angeles Clippers“ 106:103 (J.Embiidas 36 / P.George'as 37);

„Washington Wizards“ – „New Orleans Pelicans“ 117:115 po pratęsimo (R.Westbrookas 36 / B.Ingramas 34);

„Brooklyn Nets“ – „Charlotte Hornets“ 130:115 (J.Harrisas 26 / M.Bridgesas 33);

„Toronto Raptors“ – „Orlando Magic“ 113:102 (P.Watsonas 32 / W.Carteris Jr. 20);

„Chicago Bulls“ – „Memphis Grizzlies“ 115:126 (C.White'as 27 / D.Brooksas 32);

„Houston Rockets“ – „Denver Nuggets“ 99:128 (K.Olynykas 23 / N.Jokičius 29);

„Minnesota Timberwolves“ – „Miami Heat“ 119:111 (K-A.Townsas 24 / J.Butleris 30);

„San Antonio Spurs“ – „Portland Trail Blazers“ 106:107 (D.DeRozanas 26 / CJ McCollumas 29);

„Dallas Mavericks“ – „New York Knicks“ 109:117 (K.Porzingis 23 / J.Randle'as 44).