2021 01 13

Monstras iš Serbijos: N.Jokičius taikėsi į keturgubą dublį

Dar vieną fantastišką pasirodymą NBA arenose surengė Serbijos krepšinio žvaigždė Nikola Jokičius, bet jo vedamas „Denver Nuggets“ (5-6) patyrė nesėkmę svečiuose prieš „Brooklyn Nets“ (6-6) – 116:122 (35:27, 35:27, 20:36, 26:32).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

N.Jokičius žaidė 34 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (7/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė 7 kamuolius, blokavo metimą bei kartą suklydo.

Paskutinį kartą vidurio puolėjas NBA rungtynes palikęs su 20 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 perimtais kamuoliais buvo legendinis „Houston Rockets“ „centras“ Hakeemas Olajuwonas.

Visgi, kad ir koks būtų puikus serbo žaidimas, nuo pralaimėjimo jis negelbėjo. Bruklino komandą į priekį tempė puikus Kevino Duranto žaidimas.

Jis per 36 minutes surinko 34 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius, bet padarė ir 7 klaidas.

„Nets“: Kevinas Durantas 34 (13 rez. perd., 9 atk. kam., 7 kld.), Carisas LeVertas 20, Bruce‘as Brownas 16, Joe Harrisas 15, Timothe Luwawu-Cabarrotas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 23 (11 rez. perd., 8 atk. kam., 7 per. kam.), Willas Bartonas 22, Jamalas Murray 20, Monte Morrisas 14, Paulas Millsapas 10.