2019 07 05

NBA vasaros lygoje – nelengvas Deivido Sirvydžio krikštas

37-uoju šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestas Deividas Sirvydis debiutavo NBA vasaros lygoje, bet krikštas pareikalavo kantrybės. 19-metis 203 cm ūgio puolėjas užsisėdėjo ant „Detroit Pistons“ suolo, nuo kurio stebėjo saviškių pergalę prieš Kroatijos rinktinę 96:80.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Karolio Bakūno nuotr.

D.Sirvydis aikštėje pirmą kartą pasirodė 13 rungtynių minutę.

Jau netrukus jis turėjo pirmą galimybę pasižymėti, bet neišdrįso mesti, veržėsi ir suklydo perduodamas kamuolį.

Pirmasis 19-mečio išėjimas į aikštę ilgai neužtruko – netrukus D.Sirvydis vėl sėdo ant suolo.

Lietuvio minutes valgė ukrainietis Svi Michailiukas, taip pat žaidęs trečioje pozicijoje. „Pistons“ pagrindinės komandos narys šioje vasaros lygoje gaus didžiulį trenerių pasitikėjimą, nes figūruoja 2019-2020 m. sezono klubo planuose.

D.Sirvydis dar sykį pasirodė aikštėje paskutinę rungtynių minutę ir spėjo įleisti tritaškį. Per kiek daugiau nei 3 minutes puolėjas pelnė 3 taškus (1/1 trit.), atkovojo kamuolį ir kartą suklydo.

Kroatai gerai priešinosi amerikiečiams ir pirmoje rungtynių pusėje net pirmavo. Tačiau „Pistons“ po pertraukos perėmė iniciatyvą ir pergale pradėjo NBA vasaros lygos turnyrą.

Kyri Thomasas nugalėtojams pelnė 26 taškus, D.Sirvydžio pozicijoje žaidęs S.Michailiukas per 31 minutę įmetė 17 taškų.

Kroatijos rinktinėje Željko Sakičius įmetė 17 taškų. Kroatai NBA vasaros lygoje žaidžia be geriausių savo šalies krepšininkų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius