2021 01 28

„Nets“ didysis trejetas spindėjo pratęsimo pareikalavusiame trileryje

Įspūdingai rungtyniavę „Brooklyn Nets“ (12-8) lyderiai atnešė šiai komandai pergalę Atlantoje. „Tinkleliai“ po pratęsimo 132:128 (26:27, 29:28, 28:32, 33:29, 16:12) palaužė „Atlanta Hawks“ (9-9) pasipriešinimą.
Jamesas Hardenas ir Kevinas Durantas
Jamesas Hardenas ir Kevinas Durantas / „Scanpix“ nuotr.

Kevinas Durantas, Jamesas Hardenas ir Kyrie Irvingas kartu sudėjus Bruklino klubui pelnė 89 taškus.

K.Durantas per 42 minutes sumetė 32 taškus (10/19 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), J.Hardenas pridėjo įspūdingą dvigubą dublį su 31 tašku (4/11 dvit., 5/9 trit., 8/8 baud.) ir 15 rezultatyvių perdavimų, o K.Irvingas pasižymėjo 26 taškais (10/14 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.) ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Nepaisant tokio žvaigždžių žaidimo, „Nets“ pergalę išvargo tik po 53 minučių kovos.

„Hawks“ išplėšė pratęsimą Camo Reddisho metimu likus 28,6 sek., o J.Hardeno bandymas laimėti rungtynes tritaškiu nebuvo sėkmingas.

Pratęsime „Nets“ greitai susikrovė 6 taškų persvarą (129:123) ir nepaisant Trae Youngo pastangų sugebėjo išsaugoti pergalę. Ją likus 2,5 sek. baudos metimu įtvirtino K.Durantas.

Dvyliktą kartą laimėję „Nets“ Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą. „Hawks“ toje pačioje konferencijoje yra septinti.

„Hawks“: Trae Youngas 28 (4/14 dvit., 3/8 trit., 11/12 baud., 14 rez. perd.), Camas Reddishas 24 (7/10 dvit.), De'Andre Hunteris (6/8 dvit.) ir Johnas Collinsas (8 atk. kam.) po 21, Kevinas Huerteris ir Danilo Gallinari po 11.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (10/19 dvit.), Jamesas Hardenas 31 (5/9 trit., 8 atk. kam., 15 rez. perd.), Kyrie Irvingas 26 (10/14 dvit., 7 rez. perd.), Bruce'as Brownas 12, Jeffas Greenas ir DeAndre Jordanas po 11.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas