2023 04 26

Nuostabus T.Youngo tritaškis išplėšė pergalę ir pratęsė „Hawks“ sezoną

„Atlanta Hawks“ krepšininkų sezono pabaigtuvės buvo visai čia pat, tačiau tuomet komandos lyderis Trae Youngas smeigė įspūdingą tritaškį ir išplėšė pergalę pieš „Boston Celtics“ 119:117 (30:27, 28:39, 24:26, 37:25).
Trae Youngas
Trae Youngas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ vis dar pirmauja 3-2.

117:116 pirmavo Bostono krepšininkai, kuomet tiksėjo paskutinės sekundės namų rungtynėse. Bet tuomet dar kartą ryškiai sužibo T.Youngo žvaigždė. Jis, būdamas tarp vidurio ir tritaškio linijų, išmetė metimą, o kamuolys skrodė tinklelį.

„Per minutės pertraukėlę tiesiog paprašiau pasitikėti tuo, ką darau visą karjerą. Ir mečiau savimi pasitikėdamas“, – sakė T.Youngas po rungtynių.

Iš viso „Hawks“ herojus suvertė net 38 taškus, iš kurių 16 surinko lemiamame kėlinyje.

Johnas Colinsas pridėjo 22 taškus komandai, kuri žaidė be vieno svarbiausių gynėjų Dejounte Murray – šis buvo diskvalifikuotas už lietuvio teisėjo Gedimino Petraičio stumtelėjimą po ketvirtųjų serijos rungtynių.

„Žinojau, koks pabaigoje buvo laikas. Tai ledinio Trae laikas. Jis žudikiškas. Jis nori būti tokiose akimirkose“, – apie T.Youngo šaltakraujiškumą kalbėjo J.Collinsas.

„Kartais pažiūri žmogui į akis ir matai ramybę. Kartais taip nutinka net ir audros įkarštyje“, – teigė „Hawks“ treneris Quinas Snyderis.

Pralaimėjusiems Jaylenas Brownas pelnė 35 taškus.

„Celtics“: J.Brownas 35, J.Tatumas 19, D.White'as 18, M.Brogdonas 14, R.Williamsas ir M.Smartas po 10.

„Hawks“: T.Youngas 38 (13 rez. perd.), J.Collinsas 22, B.Bogdanovičius 18, DHunteris 13, S.Bey 12.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas