2019 01 21

„Pacers“ penkmečio rekordas: pakeliui į pergalę – solidus Domantas Sabonis

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ toliau užtikrintai žygiuoja Rytų konferencijos elito būryje. Lietuvio klubas 120:95 (34:26, 22:15, 27:30, 37:24) namuose nepaliko vilčių Michaelo Jordano valdomam „Charlotte Hornets“.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pacers“ gynėjai Darrenas Collisonas ir Victoras Oladipo surengė neatremiamą kombinaciją.

D.Collisonas užtikrintai vadovavo komandai visas rungtynes ir pelnė 19 taškų bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o V.Oladipo 16 iš 21 savo taško surinko antroje mačo pusėje.

Jų duetas atvedė „Pacers“ jau į ketvirtą pergalę per 5 pastarąsias rungtynes.

„Aš, Bojas Bogdanovičius ir Vicas buvome labai agresyvūs žaisdami du prieš du. Ir kai mes tokie, sunku mus nugalėti“, – neslėpė D.Collisonas.

Agresyvūs gynėjai padėjo atsiskleisti ir Domantui Saboniui. Šis pakilęs nuo suolo per 23 minutes įmetė 16 taškų (6/13 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir prasižengė 4 kartus.

Lietuviui būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė 18 taškų daugiau nei „Hornets“.

Pagrindinis „Pacers“ įžaidėjas D.Collisonas jau pirmajame kėlinyje pelnė 11 taškų ir padėjo šeimininkams susikrauti ankstyvą persvarą 32:16.

Svečiai sukarpė skirtumą iki vienženklio ir trečiajame kėlinyje alsavo į nugaras 71:77, bet vėliau jau V.Oladipo 7 taškais iš eilės padėjo Indianos ekipai atstatyti 18 taškų pranašumą 99:81.

Lyderiams V.Oladipo ir D.Collisonui dar geriausiai talkino Bojanas Bogdanovičius (16 tšk.) ir Tyreke'as Evansas (14 tšk.), Mylesas Turneris pridėjo 9 taškus ir net 16 atkovotų kamuolių.

Kemba Walkeris pralaimėjusiems pelnė 23 taškus, Malikas Monkas pridėjo 11, Bismackas Biyombo (12 kam.) ir Jeremy Lambas – po 10 taškų.

Išsilaikyti pergalingame ritme „Pacers“ bus nelengva. Trečiadienį Indianos klubas namuose priims „Toronto Raptors“ be traumuoto Jono Valančiūno.

„Pacers“ su 31 pergale ir 15 nesėkmių Rytuose žengia treti, o „Raptors“ su 35 laimėjimais ir 13 pralaimėjimų – antri.