2023 03 18

„Pelicans“ ir galingai žaidęs J.Valančiūnas – nokautuoti paskutinės sekundės metimu

Jonas Valančiūnas žaidė galingai, bet „New Orleans Pelicans“ (33-37) ekipą išvykoje nokautavo paskutinės sekundės metimas, išplėšęs „Houston Rockets“ (18-52) pergalę 114:112 (31:26, 18:28, 31:36, 34:22).

Likus žaisti 1 min. ir 25 sek. „Pelicans“ turėjo 5 taškų pranašumą (112:107), tačiau per likusį laiką taškų nebepelnė.

Jabari Smithas Jr. smeigė pergalingą tritaškį, likus žaisti 0,4 sek., ir „Pelicans“ nepajėgė išsigelbėti.

„Jausmas lyg būčiau video žaidime. Beprotiška, nejutau, kas dėjosi aplink. Buvau tik aš ir krepšys. Man tai, neabejotinai, ypatingas momentas“, – po rungtynių kalbėjo 11 taškų surinkęs J.Smithas Jr.

J.Valančiūnas per 34 minutes pelnė 22 taškus (10/14 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 4 metimus, išvengė klaidų.

20 taškų ribą JV pasiekė beveik po 2 mėnesių pertraukos – pastarąjį sykį tai buvo padaręs sausio 18 dieną.

„Rockets“: Jalenas Greenas 25, Kevinas Porteris Jr. 20, Alperenas Sengunas 17, Kenyonas Martinas Jr. 14.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31, J.Valančiūnas 22, CJ McCollumas 14.